رفتن به مطلب

دانلود فیلم مسابقات گرندپری 2018 فرمول 1 از رسانه وننو

دانلود رایگان و با لینک مستقیم فیلم های مسابقات فرمول یک فصل 2018 با کیفیت های 1080p ، 720p و SD
دانلود
Javad.H

پژو 405 در آتش سوخت!!

پست های پیشنهاد شده

در روز سه شنبه 20 اسفند ماه 1392

در منطقه خراسان شمالی این خودرو که کمتر از یک ماه است از ایران خودرو تحویل گرفته شده بود و کمتر از 5 هزار کیلومتر کارکرد دارد حوالی ساعت 1:30

در الی که ساکنین منزل در خواب بودند خودبه‌خود آتش گرفت و ساکنین منزل گفتند: کارشناسان آتش‌نشانی نقص فنی در خودرو 405 را علت این حادثه اعلام کردند.

http://www.machinemag.com/ViewNews.aspx?viewid=7055

بازم برید405 بخرید؟

نمی خرید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمی خرم :o :o :o

لینک به ارسال

عجب ماشین آشغالی  :D مفت هم بدن آدم نباید سوار بشه

• پسند 1

لینک به ارسال

عجب ماشین آشغالی  :D مفت هم بدن آدم نباید سوار بشه

دیگه کم لطفی نکنین دیگه !

پژو 405 تو سال 1988 خودروی سال اروپا انتخاب شده اونم با تعداد آرایی که در تاریخ بی سابقه بوده ! و هنوزم که هنوزه توی جاهای مختلف دنیا تولید میشه.

دلیل این هم که الان اینقدر دچار مشکل میشه فکر می کنم شاید به خاطر تکنولوژی قدیمیش و مهمتر از اون تولید بی کیفیت ایرانیها است وگرنه خود ماشین خیلی ماشین خوبیه.

• پسند 1

لینک به ارسال

پژو 405 تو سال 1988 خودروی سال اروپا انتخاب شده اونم با تعداد آرایی که در تاریخ بی سابقه بوده ! و هنوزم که هنوزه توی جاهای مختلف دنیا تولید میشه.

دلیل این هم که الان اینقدر دچار مشکل میشه فکر می کنم شاید به خاطر تکنولوژی قدیمیش و مهمتر از اون تولید بی کیفیت ایرانیها است وگرنه خود ماشین خیلی ماشین خوبیه.

سال 1988 در اروپا مثل الان زیاد به تست های ایمنی و قبول شدن در بعضی تست ها ی ایمنی که مجوز فروش رو بگیرند نبود

405 از نظر ایمنی صفره صفره اگر ایران کیفیت این ماشون ببره بالا بازم مردم در تصادفات می میرند...

لینک به ارسال

دلیل این هم که الان اینقدر دچار مشکل میشه فکر می کنم شاید به خاطر تکنولوژی قدیمیش و مهمتر از اون تولید بی کیفیت ایرانیها است وگرنه خود ماشین خیلی ماشین خوبیصرفا جهت اطلاع

صرفا جهت اطلاع:در اروپا کمپانی پژو معروف به چپ کردن هستش

نقل قول از هموند و جرمی کلارکسن

• پسند 1

لینک به ارسال

فکر کنم منظور من رو اشتباه متوجه شدید.

پژو 405 تو سال 1988 خودروی سال انتخاب شده یعنی 26 سال پیش ، مطمئناً در برابر خودروهای امروزی از نظر امکانات و امنیت حرفی برای گفتن نداره.

منظور من این بود که من فکر نمی کنم نقص های فنی ای که امروزه تو این ماشین ایجاد میشه به خاطر ایراد در طراحی ماشین بوده باشه ، بلکه بیشتر به خاطر عدم کیفیت تولید مناسب شرکت سازنده (ایران خوردو) این مشکلات پیش میاد.

لینک به ارسال

فکر کنم منظور من رو اشتباه متوجه شدید.

پژو 405 تو سال 1988 خودروی سال انتخاب شده یعنی 26 سال پیش ، مطمئناً در برابر خودروهای امروزی از نظر امکانات و امنیت حرفی برای گفتن نداره.

منظور من این بود که من فکر نمی کنم نقص های فنی ای که امروزه تو این ماشین ایجاد میشه به خاطر ایراد در طراحی ماشین بوده باشه ، بلکه بیشتر به خاطر عدم کیفیت تولید مناسب شرکت سازنده (ایران خوردو) این مشکلات پیش میاد.

منظوره منم این بود که اگر ایران خودرو نقص فنی مانند مشکل برق و کیفیت 405 را بالا ببره بازم از نظر ایمنی پایینه و باعث مردن مردم میشه

اصلا چه عقل سلیمی میگه که ما باید ماشین دهه 90 تولید کنیم؟

لینک به ارسال

منظوره منم این بود که اگر ایران خودرو نقص فنی مانند مشکل برق و کیفیت 405 را بالا ببره بازم از نظر ایمنی پایینه و باعث مردن مردم میشه

اصلا چه عقل سلیمی میگه که ما باید ماشین دهه 90 تولید کنیم؟

این دیگه یه مشکل ریشه ایه که به بچه های بالا مربوط میشه و عملاً کاری از دست ما بر نمیاد !

حالا شما به ایمنی 405 گیر دادی ، پراید رو کجای دلمون جا بدیم؟؟!!

لینک به ارسال

این دیگه یه مشکل ریشه ایه که به بچه های بالا مربوط میشه و عملاً کاری از دست ما بر نمیاد !

حالا شما به ایمنی 405 گیر دادی ، پراید رو کجای دلمون جا بدیم؟؟!!

اگر مردم بخوان همه چی درست میشه ، کافی یک هفته کسی خرید نکنه !!!

پراید که اصلا حرفش نزدنیه ، پراید نه تو دل جا میشه نه هیچ جای دیگه !!!!

• پسند 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری