میلاد

نظرت دوستان درمورد بهترین ماشین ها جهان : لافراری - پورش p1- 918مکلارن - گوینگ زگ - هنسی - بوگاتی

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان. ببخشید من زیاد تو خط ماشین های جدید نیستم. اما به اندازه کافی اطلاعات دارم. به نظر من Koenigsegg از همه نظر از همه سر تره. سرعت . ( کمی از بوگاتی کم تر اما از بقیه ماشین ها بیشتره) قدرت . زیبایی . اصالت . درگ. و هر چیز دیگه ای که فکرشو کنین.

بوگاتی سرعت داره اما قیافش از پرایدم بدتره.

جدید ترین Koenigsegg که regera هس. خیلی عالیه. مطمنا تا چند وقت دیگه از بوگاتی هم بالا تر میره.

بقیه ماشین هایی ام که اسم بردین عالی هستن. اما مکلارن بینشون بهتره.

هنسی هم عالیه . چون آمریکایی هس. آمریکا هم که همیشه ماشین های عالی میزنه.

پوروشه قیافه نداره. اما  شتاب اولیه داره.

فراری هم خیلی عالیه. چون از قدیم تا حالا یه هیولایه ی بی نظیری بوده. هنوزم هم هست.

به نظر من

1.گوینگ زگ

2.بوگاتی

3.مکلارن

4.لافراری

5.هنسی

6.پوروشه

دوستان خیلی ببخشید زیاد تایپ کردم. شاید نظرم براتون مهم نباشه . اما منم خواستم یه نظری بدم دیگه.

من آمریکایی بازم. هر کی دوست داره بیاد در مورد ماشین های کلاسیک آمریکایی بحث کنیم.

دوستتون دارم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
rezaرضا    0

بوگاتی با اصالت ترینه فراری جذاب ترین پورش عقلانی ترین هنسی برا ماشین بازا خاص ترین مک لارن به خاطر جد بزرگش اف 1 کویینزگ از برف پاک کنش بدم میاد

لینک به ارسال
میلاد    4

بالاخره معلولم شد که کدام ماشین بهتر ؟؟؟ بعد از کلی تحقیق تست های گوناگون که انجام شده کلیپ ها شو هم اقا مجید زحمت کشید گذاشت تو سایت بهترین هیبریدی 1- پورشه 918  2- مکلانP1  سپس 3- فراری لافراری درست که پورشه اخر شده اما؟؟؟؟ !!!!

1- پورشه 918 :قدرت 887 اسب بخار ، شتاب صفر تا صد 2/6  ، حجم موتور V8    4.6 لیتری ، گشتاور944 نیوتون ، قدرت الکتریکی 279 اسب بخار. تنفس طبیعی . چهارچرخ محرک ،سرعت 345 کیلومتر بر ساعت محدود شده ، وزن 1640 کیلو، درهر100کیلومتر صدی 3/3 لیتر مصرف میکند

2- مکلارن P1 : قدرت  903 اسب بخار، شتاب صفر تا صد 2/8 ، حجم موتور V8  3.8  لیتری ، گشتاور900  نیوتون ، قدرت الکتریکی . توربو دوقلو . چهارچرخ محرک ،سرعت 350 کیلومتر بر ساعت محدود شده ، وزن 1395 کیلو ، درهر100 کیلومتر صدی 8/6 لیترمصرف میکند

3- قدرت 964 اسب بخار، شتاب صفر تا صد 3 ، حجم موتور V12   6.3 لیتری ، گشتاور 700 نیوتون .  تنفس طبیعی . محرک عقب ،سرعت  350 کیلومتر بر ساعت  محدود شده ، وزن 1225 کیلو ، درهر100 صد کیلومتر صدی 14 مصرف میکند

دوستا تمامی مشخصات فنی از سایت های خود این سه خودرو و سایت وننو جمع آوری کردم نوشتم / کسانی که کلیپ 3 بررسی این سه ابر خودرو نگاه کردن متوجه شدن که تو درگ لافراری خیلی زوتر راه افتاد بعدش مکلان و سپس پورشه اما با این حال پورشه که وزنش 400 کیلو از لافراری سنگین تر بود و 300 کیلو سنگین تر از مکلان بود و حدود 16 اسب بخار ضعیف تر از مکلارن و 77 اسب بخار کمتر از لافراری بود وووو لافراری با موتور 12 سیلندرتنفس طبیعی  و مکلارن با موتور 8 توئین توربو بود ولی پورشه 918 با موتورسیلندر  8 تنفس طبیعی بود بدون توربو  تا { سرعت  241.5 کیلومتر پورشه بهترین تایم زده}  و از 2 تاشون جلو زدن باید کاملا به فیلم دقت کنید بعد متوجه حرفم من میشد که چقدر موتور پورشه قویتر / اگر وزن پورشه 1250 کیلو بود و اسب بخارش 905 بود برنده بود باید قبول کنید که پورشه به صورت فوق العاده ای درحال پیشرفت نسبت به فراری و مکلارن / اما با جرعت میتون بگم بعد پورشه 918  مکلارن P1 عالی عمل کرده بعد اینکه دومین نفر شروع به حرکت کرد و بعد سرعت 241 که با زور پورشه رد کرد بعدش تا سرعت 300 کیلومتر بهترین تایم زد با این تفاسیر لافراری که این همه بازده موتورش بهتر نسبت به پورشه و مکلارن اما کم آورد ؛ تکید میکنم  تازه خیلی هم زود راه افتاده هیچ تایم قابل قبولی نزد از توستانی که کلیپ اخر ندیده پیشنهاد میکنم ببین تا سر مطلبی که من گقتم زود داغ نکن و عصبی بشن :lol: علمی فکر کنید چقدر پورشه 918 نسبت به لافراری و مکلارن P1 بهتره برای من ثابت شد نظرات فراموش نشه ؟؟؟؟؟ ;):):D

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری