میلاد

نظرت دوستان درمورد بهترین ماشین ها جهان : لافراری - پورش p1- 918مکلارن - گوینگ زگ - هنسی - بوگاتی

پست های پیشنهاد شده

Koenigsegg    170

اره عزیز من ادعا دارم اولا اینو بدون که بوگاتی ویرون 10سال پیش ساخته شده ودر طی این سالهانسخه های متفاوتی ازش بیرون اومده مثلGrand Sport Vittes,Super Sport...اینا دومن اینو بدونین که بعد از گذشت 10سال هنوز تو درگ هیچ رقیبی نداره شما برو درگ لا فراری و بوگاتیو نگاه کن بعد بیا نظر بده تازه تو این درگ بوگاتی نسخه 1001اسبیشه...دوما انتظار نداشته باش با اون وزنش که بیشتر به خاطر موتورشه  ترمزاش در حد یه ماشینی مث Pagani huayraکه زیر 1000کیلوئه داشته باشه...3وومن تو اتاق بوگاتی ویرون کیفیت متریالی که به کار گرفته شده بی نظیره و فوقلعاده با کیفیته دیگه انتظار نداشته باش که ماشین10سال پیش توش پر از امکانات تفریحی باشه در حد بنزSکلاس2015- 4ومن بورو یه 2قسمت از تخته گازو ببین همUSAهمENG ببین تو 2.3قسمتش بوگاتی میارن از ملت چی کفی میبرن...من میتونم یه کتاب از بوگاتی برات بگم و جوابتو بگم اما تا همینجاش که تایپ کردم دیگه انگشتام نا ندارن تایپ کنن...ضمنا در نظر سنجی اقا میلاد باید بگم که 1. بوگاتی گرنداسپرت 2.مکلارن P1 به خاطر ظاهر فووووووقالعاده و مهندسی بی نظیری که داره برین اون قسمت Top Gearکه جرمی P1میاره ئاسه بررسیشو نگاه کنین اون موق میفهمین دنیا چه خبره! 3.کوینگ زگ البته این اخریه که تو ژنو بود اسمش الان یادم نیس شر منده 4.لافراری 5.پورش 918 6. هنسی ونوم چون یه بدنه داره باکلی قدرتو سرعت ولی بویی از متریال باکیفیتو اون روح و عشقو نداره

امیر رضا شما درگ Koenigsegg و Bugatti رو ندیدی که هنوز میگی Bugatti تو درگ اول هست !! هنسی هم فقط سرعت داره و در حد هیچکدوم از این ماشینا نیست . Koenigsegg هم به راحتی میتونه سریع ترین ماشین جهان بشه ولی دنبال رکورد شکنی نیست . اما تو Nurburgring حتما میتونه. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Infinite    30

"بهترین ماشین های جهان" عنوانی هست که جای بحث داره اما از بین این خودروها:

Veyron

918

لینک به ارسال
میلاد    4

اما لافراری توپیست مسابقه از 918 بهتر / گوینگ زگ هم فقط سرعت

لینک به ارسال
norizad    11

اره عزیز من ادعا دارم اولا اینو بدون که بوگاتی ویرون 10سال پیش ساخته شده ودر طی این سالهانسخه های متفاوتی ازش بیرون اومده مثلGrand Sport Vittes,Super Sport...اینا دومن اینو بدونین که بعد از گذشت 10سال هنوز تو درگ هیچ رقیبی نداره شما برو درگ لا فراری و بوگاتیو نگاه کن بعد بیا نظر بده تازه تو این درگ بوگاتی نسخه 1001اسبیشه...دوما انتظار نداشته باش با اون وزنش که بیشتر به خاطر موتورشه  ترمزاش در حد یه ماشینی مث Pagani huayraکه زیر 1000کیلوئه داشته باشه...3وومن تو اتاق بوگاتی ویرون کیفیت متریالی که به کار گرفته شده بی نظیره و فوقلعاده با کیفیته دیگه انتظار نداشته باش که ماشین10سال پیش توش پر از امکانات تفریحی باشه در حد بنزSکلاس2015- 4ومن بورو یه 2قسمت از تخته گازو ببین همUSAهمENG ببین تو 2.3قسمتش بوگاتی میارن از ملت چی کفی میبرن...من میتونم یه کتاب از بوگاتی برات بگم و جوابتو بگم اما تا همینجاش که تایپ کردم دیگه انگشتام نا ندارن تایپ کنن...ضمنا در نظر سنجی اقا میلاد باید بگم که 1. بوگاتی گرنداسپرت 2.مکلارن P1 به خاطر ظاهر فووووووقالعاده و مهندسی بی نظیری که داره برین اون قسمت Top Gearکه جرمی P1میاره ئاسه بررسیشو نگاه کنین اون موق میفهمین دنیا چه خبره! 3.کوینگ زگ البته این اخریه که تو ژنو بود اسمش الان یادم نیس شر منده 4.لافراری 5.پورش 918 6. هنسی ونوم چون یه بدنه داره باکلی قدرتو سرعت ولی بویی از متریال باکیفیتو اون روح و عشقو نداره

بیبین عزیز درسته بوگاتی 10 سال پیش تولید شده ولی از اون موقع کونیخزگ و شلبی و هنسی هم بی کار نشتن و کلی چیزای بی نظیر درست کردن که دیده نشده و چون من با استاد منصوری در ارتباط هستم بهم میگه که چی میشه و نمیشه و بوگاتی هم طی ده سال فقط الکی یه اسم گذاشته رو ماشین و گفته جدیده و لی کاری نکرده و فقط نسخه سوپر اسپرت رو داد بیرون که تازه اونم فقط موتر به درد نخورش رو تقویت کرده و باید بگم که با توقیف تولید آبروی خودشو خرید و تازه کونیخزگ وان از تمام ویژگی های بوگاتی بهرمنده و حتی 100 درجه بهتر از اونه اونم با موتور هشت سیلندر یادت باشه هشت سیلندر نه 16 تا به نظرم این موتر کمک خوبی واسه کشاورزها باشه که شخم زمین رو زود تموم میکنن  :lol:  :lol:  :P  :D  :D  :P  ;)

لینک به ارسال
میلاد    4

موتور بوگاتی فقط قدرت داره خوراک بار بردن اون بزار روی نیسان آبی ایرانی  50 تن بار میبره :lol: :lol: :lol: اما گوینگ زگ  لافراری مکلارن 918 فرق دارن با بوگاتی ;)

لینک به ارسال
norizad    11

آقا یه درگ از کونیخزگ وان و بوگاتی سوپر اسپرت پیدا میشه بزارید تو سایت ببینیم؟

لینک به ارسال
Majid    4508

آقا یه درگ از کونیخزگ وان و بوگاتی سوپر اسپرت پیدا میشه بزارید تو سایت ببینیم؟

بفرمایید

http://veneno.ir/1392/09/14/%D8%A8%D9%88%DA%AF%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D9%88%D8%A6%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%B2%DA%AF

لینک به ارسال
میلاد    4

داداش مدرک هم هست که کوینگ زگ از نظر کلی به جزء فقط فقط تو شباب اولیه اونم فقط کمی ضعیف تر از بوگاتی وگرنه سرتر از - لافرای-   918  -p1  و بوگاتی اونم فقط تو سرعت اما توی پیست به نظر من از 918 هم خیلی ضیف تر عمل میکنه مگه نه مجید داداش / بازهم خودم نظر خودم تو سرعت و درگ فقط کوینگ زگ برای پیست تو جاده های پیچ خم دار لافرای و 918 خوبه همین

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری