میلاد

نظرت دوستان درمورد بهترین ماشین ها جهان : لافراری - پورش p1- 918مکلارن - گوینگ زگ - هنسی - بوگاتی

پست های پیشنهاد شده

Koenigsegg    170

به نظر من Koenigsegg از هر نظر از بقیه بهتره مخصوصا مدل One:1 و Regera

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ehsan    1

سلام میلاد جان به نظر من اول هنسی ونوم آمیکایی وبعد مکلارن انگلیسی.چون کلیپ هنسی ونومو موقعی که زد روی دست بوگاتی رو دیدم که هم شتاب خوب وهم قدرت خیلی خوبی داشت.بوگاتی هم ازهمش مزخرفتره چون توی یک نشریه خودرو بسیار ازآن عیب گرفته بود.

لینک به ارسال
ehsan    1

احسان خوبی داداشی نظر تو چی ؟؟؟؟

میلاد جان ببین نظرم درباره پست اومد یانه.حتما بهم جواب بده.

لینک به ارسال

اولش که باید بگم بوگاتی شبیه ب..ه آقایونه و هیچ کاربردی نداره و خیلی بدرد نخوره و تازه نه قدرت کنترل فرماندهی داره و نه ترمز خوب داره و همه اینا به خاطر وزن زیادی که داره و اصلا نیازی به یه موتور شانزده سیلندر نیست که مصرفش مثل شیلنگ کارواشه و به اندازه سه تا موتور هشت سیلندر هست و برای رسیدن به سرعت 430 تا باید حداقل 5 کیلومتر راه بره اونم از سرعت 80 اگه شروع کنه و اونقدر زشت و بد ترکیبه که اگه بزاری کنار خیابون کسی نگاش نمیکنه و تجهیزاتش رفاهیش هم مثل پرایده فقط یه صندلی برقی داره که میشه رو پراید هم نصب کرد ولی هنسی آمریکایی و کونیخزگ سویدی ثابت کردن که با موتور هشت سیلندر میتونن فراتر از بوگاتی و هفت جد و آبادش باشن و امکانات رفاهی ,کامپیوتری , فنی بسیار عالی دارن و من این دو رو خیلی دوست دارم و باید بگم کونیخزگ وان میتونه بیش از 450 تا بره و تازه اینم بگم این دو لازم نیست زور بزنن تا حد اکثر سرعت پر کنن و راحت تو 2 کیلومتر نهایت سرعت رو میرن 

دوستان کسی ادعایی داره جوابمو بده خوشحال میشم  :D  :P

اره عزیز من ادعا دارم اولا اینو بدون که بوگاتی ویرون 10سال پیش ساخته شده ودر طی این سالهانسخه های متفاوتی ازش بیرون اومده مثلGrand Sport Vittes,Super Sport...اینا دومن اینو بدونین که بعد از گذشت 10سال هنوز تو درگ هیچ رقیبی نداره شما برو درگ لا فراری و بوگاتیو نگاه کن بعد بیا نظر بده تازه تو این درگ بوگاتی نسخه 1001اسبیشه...دوما انتظار نداشته باش با اون وزنش که بیشتر به خاطر موتورشه  ترمزاش در حد یه ماشینی مث Pagani huayraکه زیر 1000کیلوئه داشته باشه...3وومن تو اتاق بوگاتی ویرون کیفیت متریالی که به کار گرفته شده بی نظیره و فوقلعاده با کیفیته دیگه انتظار نداشته باش که ماشین10سال پیش توش پر از امکانات تفریحی باشه در حد بنزSکلاس2015- 4ومن بورو یه 2قسمت از تخته گازو ببین همUSAهمENG ببین تو 2.3قسمتش بوگاتی میارن از ملت چی کفی میبرن...من میتونم یه کتاب از بوگاتی برات بگم و جوابتو بگم اما تا همینجاش که تایپ کردم دیگه انگشتام نا ندارن تایپ کنن...ضمنا در نظر سنجی اقا میلاد باید بگم که 1. بوگاتی گرنداسپرت 2.مکلارن P1 به خاطر ظاهر فووووووقالعاده و مهندسی بی نظیری که داره برین اون قسمت Top Gearکه جرمی P1میاره ئاسه بررسیشو نگاه کنین اون موق میفهمین دنیا چه خبره! 3.کوینگ زگ البته این اخریه که تو ژنو بود اسمش الان یادم نیس شر منده 4.لافراری 5.پورش 918 6. هنسی ونوم چون یه بدنه داره باکلی قدرتو سرعت ولی بویی از متریال باکیفیتو اون روح و عشقو نداره

لینک به ارسال
Majid    4508

سلام به همه

باید بگم که وننو هم باید به این لیست اضاف میکردید  :D

اما در بین این ماشینها من فقط پورش 918 قبول دارم، حتی به وننو ترجیحش میدم.

از خیلی جنبه ها بهتر است.

مکلارن فقط میخواست عرض ادب کنه ، در حد و اندازه اینها نیست

فراری همیشه خوب بوده و هست اما 918 بهترتره

کونیگ زگ حرفش نزدنیه ...........

بوگاتی فقط سال 2005 واس خودش غولی بود و برای اون دهه عالی بود

هنسی !!!!!!!!

در مورد وننو هم بخوام بگم، طراحی خاص و سخت پسند (همه کس نمی پسندند)

هیچ ماشینی بهترین ماشین جهان نیست، هیچ کدوم نمیشه تو پیست سنجید که کدوم بهتره، هیچ کدوم نمیشه گفت بده یا خوبه ، هیچ کدوم نمیشه گفت زشته یا قسنگ ، اینجا بر میگرده به سلیقه چون هرکدم از این سوپراسپرت ها یا هایپرکارها عالی هستند.

در کل نظر من پورش 918 هست. دلیل انتخابم، موتور عالی با مهندسی بسیار قوی (برند پورش دوست ندارم بخاطر طرحهای بد اون اما 918 واقعا دوست دارم که بخاطر موتور عالیش هم قبولش دارم)

لینک به ارسال
میلاد    4

عجب بحث گرمی من خیلی خوشحالم که دارید نظر شخصی تون میگید اما بازهم گوینگ زگ - لافراری - مکلارن و بعد 918  ماشین جالب هستن هستند. 1-  اما اگر سرعت خیلی مهم فقط هنسی 2- اما ظاهرمخواهی لافراری و مکلارن 3- اما داخل پیست بخواهی لافراری و 918  4- اما امکانات داخلی بخواهی 918  5- اما مهم تر از همه مصرف مکلارن  بازهم موقتی به عداد و رقم ماشین ها نگاه میکنم نمیدونم چی بگم بازهم هیچ یک از ماشیین های تا همین الان تولید میشن کامل نیستن مگه نه دوستان

لینک به ارسال
میلاد    4

احسان هنسی ونوم هیچی نداره فقط سرعت اما من دنبال ماشینم سرعتی باشه اما در کنارش قابلیت دیگی هم داشته باشه

لینک به ارسال
میلاد    4

مجید اخه اینجا نمیشه وننو کنار اینا گذاشت که قابل مقایسه نیست اخه داداش من

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری