میلاد

نظرت دوستان درمورد بهترین ماشین ها جهان : لافراری - پورش p1- 918مکلارن - گوینگ زگ - هنسی - بوگاتی

پست های پیشنهاد شده

میلاد    4

1- هنسی ونوم : قدرت 1244 اسب بخار، شتاب صفر تا صد 2/1 ، حجم موتور V8  7  لیتری ، گشتاور 1566 نیوتون . توئین توربو . محرک عقب

2- کوینگ زگ : قدرت 1341 اسب بخار ، شتاب صفر تا صد 3 ، حجم موتور V8    5 لیتری ، گشتاور 1371 نیوتون . توربو شارژ دوقلو . محرک عقب

3- - بوگاتی گرنداسپرت : قدرت 1200 اسب بخار ، شتاب صفر تا صد 2/4 ، حجم موتور V16    8 لیتری ، گشتاور 1500 نیوتون . 4 توربو شارژ. چهار چرخ محرک

4ـ لافراری : قدرت 963 اسب بخار، شتاب صفر تا صد 2/6 ، حجم موتور V12   6.3 لیتری ، گشتاور 700 نیوتون .  تنفس طبیعی . محرک عقب

5- مکلارن P1 : قدرت  903اسب بخار، شتاب صفر تا صد 2/7 ، حجم موتور V8  3.8  لیتری ، گشتاور 900  نیوتون . توئین توربو. چهارچرخ محرک 

6- پورش 918 : قدرت 887 اسب بخار ، شتاب صفر تا صد 2/8  ، حجم موتور V8    4.6 لیتری ، گشتاور944 نیوتون . تنفس طبیعی . چهارچرخ محرک

به نظرشما کدام از نظر: سرعت ، قدرت ، امنیت ، قیمت ، زیبایی ، مصرف سوخت ، امکانات ، و.........

از دیگری بهتره لطفا با تعصب نگید از نظرعلمی و شخصی جواب بدید ممنون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
میلاد    4

بالاخره معلولم شد که کدام ماشین بهتر ؟؟؟ بعد از کلی تحقیق تست های گوناگون که انجام شده کلیپ ها شو هم اقا مجید زحمت کشید گذاشت تو سایت بهترین هیبریدی 1- پورشه 918  2- مکلانP1  سپس 3- فراری لافراری درست که پورشه اخر شده اما؟؟؟؟ !!!!
1- پورشه 918 :قدرت 887 اسب بخار ، شتاب صفر تا صد 2/6  ، حجم موتور V8    4.6 لیتری ، گشتاور944 نیوتون ، قدرت الکتریکی 279 اسب بخار. تنفس طبیعی . چهارچرخ محرک ،سرعت 345 کیلومتر بر ساعت محدود شده ، وزن 1640 کیلو، درهر100کیلومتر صدی 3/3 لیتر مصرف میکند

2- مکلارن P1 : قدرت  903 اسب بخار، شتاب صفر تا صد 2/8 ، حجم موتور V8  3.8  لیتری ، گشتاور900  نیوتون ، قدرت الکتریکی . توربو دوقلو . چهارچرخ محرک ،سرعت 350 کیلومتر بر ساعت محدود شده ، وزن 1395 کیلو ، درهر100 کیلومتر صدی 8/6 لیترمصرف میکند

3- قدرت 964 اسب بخار، شتاب صفر تا صد 3 ، حجم موتور V12   6.3 لیتری ، گشتاور 700 نیوتون .  تنفس طبیعی . محرک عقب ،سرعت  350 کیلومتر بر ساعت  محدود شده ، وزن 1225 کیلو ، درهر100 صد کیلومتر صدی 14 مصرف میکند

دوستا تمامی مشخصات فنی از سایت های خود این سه خودرو و سایت وننو جمع آوری کردم نوشتم / کسانی که کلیپ 3 بررسی این سه ابر خودرو نگاه کردن متوجه شدن که تو درگ لافراری خیلی زوتر راه افتاد بعدش مکلان و سپس پورشه اما با این حال پورشه که وزنش 400 کیلو از لافراری سنگین تر بود و 300 کیلو سنگین تر از مکلان بود و حدود 16 اسب بخار ضعیف تر از مکلارن و 77 اسب بخار کمتر از لافراری بود وووو لافراری با موتور 12 سیلندرتنفس طبیعی  و مکلارن با موتور 8 توئین توربو بود ولی پورشه 918 با موتورسیلندر  8 تنفس طبیعی بود بدون توربو  تا { سرعت  241.5 کیلومتر پورشه بهترین تایم زده}  و از 2 تاشون جلو زدن باید کاملا به فیلم دقت کنید بعد متوجه حرفم من میشد که چقدر موتور پورشه قویتر / اگر وزن پورشه 1250 کیلو بود و اسب بخارش 905 بود برنده بود باید قبول کنید که پورشه به صورت فوق العاده ای درحال پیشرفت نسبت به فراری و مکلارن / اما با جرعت میتون بگم بعد پورشه 918  مکلارن P1 عالی عمل کرده بعد اینکه دومین نفر شروع به حرکت کرد و بعد سرعت 241 که با زور پورشه رد کرد بعدش تا سرعت 300 کیلومتر بهترین تایم زد با این تفاسیر لافراری که این همه بازده موتورش بهتر نسبت به پورشه و مکلارن اما کم آورد ؛ تکید میکنم  تازه خیلی هم زود راه افتاده هیچ تایم قابل قبولی نزد از توستانی که کلیپ اخر ندیده پیشنهاد میکنم ببین تا سر مطلبی که من گقتم زود داغ نکن و عصبی بشن :D  :)   علمی فکر کنید چقدر پورشه 918 نسبت به لافراری و مکلارن P1 بهتره برای من ثابت شد نظرات فراموش نشه ؟؟؟؟؟    :D:);)

لینک به ارسال
chaning    0
1 بوگاتی گرنداسپرت 

2  لافراری

3  پورش 918 

4 مکلارن P1 

5 کوینگ زگ !!!

هنسی ونوم!!!!????

لینک به ارسال
mahyar    0

سلم بهترینش تو نوربورگرینگ معلوم میشه  و تو پیست مسابقه که فشار بیاد به ماشین ولی از نظر من هیچکدوم به اندازه ی پولی که میدی بابتش نمیارزه مخصوصا بوگاتی که با 16 سیلندرو 4تا توربو این وضعیتشه.راستش اینارو برا سرکیسه کردن کسایی میسازن که به ندرت روندن بلدن فقط پزشو میدن.

لینک به ارسال
میلاد    4

منم زیاد با بوگاتی حال نمیکنم چون کی امکانات مختلف داره از نظر موتور توربو 4 چرخ محرک 16 سیلندرو و........ اما نگاه میکنی از لافراری که تنفس طبیعی خود میبازه چه تو پیست و چه تو درگ بازهم / اما قدرت گوینگ زگ خیلی برام جالب موتور 8 سیلندر اما اسب بخار بالا مصرف پایین در مقابل این همه قدرتی که تولید میکنه اما یه عیبی داره فقط شتاب اولیه خوبی نداره / بعدش میتونم مکلارن بگم مصرف پایین قدرت عالی 8 سیلندر توربو داره چهارچرخ محرک و گشتاور قوی اما صدای خوبی نداره منبع اگزوز میگم / اما لافراری قدرت قوق العاد گشتاورش پایین امابا ماشین مثل بوگاتی واقع به صورت جدی و حتی قوی تر برابری یا برتری داره تنفس طبیعی که واقع خیلی برام جالب چه طوریه ماشین با تنفسس طبیعی میتونه انقدر قوی باشه اما مصرفش بالا 12 سیلندر بازهم خیلی سخته بگی کدام بهترمن هنوزم نمیتونم بگم کدام بهترین هرجوری که فکر مکینم نمیتونم بگم کدام برتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink: :blink: :rolleyes: :rolleyes: :huh: :huh:

لینک به ارسال
norizad    11

اولش که باید بگم بوگاتی شبیه ب..ه آقایونه و هیچ کاربردی نداره و خیلی بدرد نخوره و تازه نه قدرت کنترل فرماندهی داره و نه ترمز خوب داره و همه اینا به خاطر وزن زیادی که داره و اصلا نیازی به یه موتور شانزده سیلندر نیست که مصرفش مثل شیلنگ کارواشه و به اندازه سه تا موتور هشت سیلندر هست و برای رسیدن به سرعت 430 تا باید حداقل 5 کیلومتر راه بره اونم از سرعت 80 اگه شروع کنه و اونقدر زشت و بد ترکیبه که اگه بزاری کنار خیابون کسی نگاش نمیکنه و تجهیزاتش رفاهیش هم مثل پرایده فقط یه صندلی برقی داره که میشه رو پراید هم نصب کرد ولی هنسی آمریکایی و کونیخزگ سویدی ثابت کردن که با موتور هشت سیلندر میتونن فراتر از بوگاتی و هفت جد و آبادش باشن و امکانات رفاهی ,کامپیوتری , فنی بسیار عالی دارن و من این دو رو خیلی دوست دارم و باید بگم کونیخزگ وان میتونه بیش از 450 تا بره و تازه اینم بگم این دو لازم نیست زور بزنن تا حد اکثر سرعت پر کنن و راحت تو 2 کیلومتر نهایت سرعت رو میرن 
دوستان کسی ادعایی داره جوابمو بده خوشحال میشم 
:D  :P

لینک به ارسال
میلاد    4

منم همین میگم اما به هر حال طرف داره اما بازهم خوشحال میشم کسای دیگه نظر قشنگشون بگن :)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری