رفتن به مطلب

دانلود فیلم مسابقات گرندپری 2018 فرمول 1 از رسانه وننو

دانلود رایگان و با لینک مستقیم فیلم های مسابقات فرمول یک فصل 2018 با کیفیت های 1080p ، 720p و SD
دانلود
میلاد

روش جالب برای براق کردن ماشین

پست های پیشنهاد شده

سلام اگر میخواید ماشین براق داشته باشید 1 سال وقت بزار نبرید کاواش با دل خودن ماشینتو تمییز کن برای شستن بدنه ماشین اول  شامپو+ نرم کننده مخلوط کنید وسپس با تخت پاکن بشوید و با آب سرد بشورید بعد کاملا خشک کنید و بدنه اتاق ماشین با شیشه پاکن اسپری کنید بعد با  دستمال بکشید نتیجه کارشما بسیار عالی درمیاد فقط فقط شیشه ماشین با شیشه پاکن + روزنامه به کشید  هیچ جیز جای روزناه رو برای تمییز کردن شیش نمگیره حتی دستمال مرطوب  . روش جالب برای براق کردن داشبورد ، اول داشبورد را خوب بشورید با این مواد : یک قاشق غذا شامپو + یک قاشق شامپو نرم کننده + نصف استکان شیشه پاکن + نصف قاشق چای خوری جوش شیرین + الکل = همه را با هم مخلوت کنید بعد درون جای شیشه پاکن بریزد و روی داشبور اسپری کنید و خوب با نصفه تخت پاکن بکشید روی داشبورد وسپس بزارید خوب خشک بشه . بعد نصفه دیگر تخت پاکن بردارید به کازوئیل کامل آقشته کنید نترسید کازوئیل زیاد بزنید خراب نمیشه کاملا به داشبورد همه جاش بمالید قشنگ براقش کنید بزارید ماشین  داشبوردش تا3  روز خشک خشک بشه هم بوش میپره هم لیز بودنش ازبین میره فقط براقش میمونه بعد متونید اگر خواستید هرهفته یک دست بزنید بزارید اونم کامل خشک بشه نتیجه کار همه متوجه میشن من خودم امتحان کردم هیچی به پاش نمیرس حتی اسپری خارجی stp امتحان کنید نترسید هیچی نمیشه  اینم محلول متونید  به لاستیک های درها و زوارهای کنار کمربند و روی درها بزنید وهمچنین متونید به سپرهای ماشین و ایینه بزنید باورتون نمیشه خیلی براق میشه  اما نه بو داره نه جای اثر انگشت میمونه نه لیز به شرطی که کامل خشک بشه .  نوبتی هم باش  لاستیک ماشین برای براق کردنش اول لاستیک با شامپو + نرم کننده قشنگ مخلوط کنید بشورید و سپس با آب سرد آب بکشید چون آب سرد براق میکنه لاستیک بعدش بزارید  کامل لاستیک ها خشک بشه سپس واکس مشکی + کازوئیل به فرچه کفش بزنید و سپس به لاستیک کاملا بمالید تا حدی که قشنگ جذب لاستیک بشه بزاید 2 روز بمونه اب نریزید و دستمال هم نکشید . همه این کارهارو من امتحان کردم واقع بعد یک سال داخل ماشینم براق براق مثل روز اول که تمییز کردم . و در اخر فقط مخصوص عاشقان ماشین نوشتم که دوست دارن ماشین هاشون بدرخشه . میدون بارون بیا خراب میشه اما عشق دیگه موفق باشید دوستان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای براق انداختن لاستیک درمواقع ضروری 2 قاشقک ریکا و یک لیوان آب در جای شیشه پاک کن بزیزید / اول لاستیک بشورید بعدش خشکش کنید وسپس آب و ریکا آرام تکاندید کف نکنه بهد اسپری کنید بزارید خودش خشک بشه  / بعد برو حالشو ببر هرموقع کثیف شد دستمال کمی مرطوب کن بکش روش همین خوش باشید ;)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری