gholipour

بازی نسکار 2014

پست های پیشنهاد شده

gholipour    0

مشکلات بازی نسکار

سلام به همه دوستان مشکلی در بازی نسکار ۲۰۱۴ برای من پیش آمده که خواهش میکنم اگه برای شما پیش اومده و رفع کردید بگید.

من اصلا نمیتونم بازی رو نصب کنم یه پیغام به این شکل میده:

veneno.ir_1418991626__untitled.png

کسی میدونه مشکل چیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Koenigsegg    169

Stop Working یه ارور کلی هست و نمیشه دقیق گفت که مشکل از کجاست !
شاید موقع نصب برنامه های زیادی باز بوده و کم بودن CPU یا RAM باعث شدن برنامه بسته شه
شاید فایل نصب مشکل داره یا شاید ویندوز مشکل داره . ولی این ارور تو بازی هایی که Blackbox فشرده میکنه خیلی زیاده!

مثلا F1 2013 نسخه Blackbox همین مشکل رو داشت . سعی کن همیشه نسخه اصلی بازی رو دانلود کنی.

لینک به ارسال
Ati    6

یه بازی بود همینطوری میشد بعدا فهمیمدم مشکل از تکسچرها بوده یه مود گیر آوردم جایگزین کردم درست شد

لینک به ارسال

مشکلات بازی نسکار

سلام به همه دوستان مشکلی در بازی نسکار ۲۰۱۴ برای من پیش آمده که خواهش میکنم اگه برای شما پیش اومده و رفع کردید بگید.

من اصلا نمیتونم بازی رو نصب کنم یه پیغام به این شکل میده:

veneno.ir_1418991626__untitled.png

کسی میدونه مشکل چیه؟

اپدیت میخواد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Javad.H
      بازی Fast & Furious 6 سریع و خشمگین 6 برگرفته از سری فیلم های سریع و خشمگین است. در این بازی می توانید ماشین های خود را زیبا و تقویت کنید و در مسابقات خیابانی شرکت کنید.اما از ان جایی که قبلا این بازی برای اندرویدی ها منتشر شده بود امکان اجرای این بازی توسط ویندوز فون نبود،حال لینک دانلود رایگان این بازی را برای کسانی گوشی هایی با سیستم عامل ویندوز فون دارند را میتوانید دانلود کنید و از اجرای این بازی لذت ببرید.

محتوای مخفی شده توجه: برای مشاهده لینک های دانلود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو خانواده وننو نیستید رایگان عضو شوید، سپس بر روی عبارت پسندیدم کلیک کنید. و برای ظاهر شدن لینک ها صفحه را رفرش کنید.

محتوای مخفی شده توجه: برای مشاهده لینک های دانلود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو خانواده وننو نیستید رایگان عضو شوید، سپس بر روی عبارت پسندیدم کلیک کنید. و برای ظاهر شدن لینک ها صفحه را رفرش کنید.

• توسط Majid
      بازی فرمول یک F1 2014 توسط گروه Reloaded کرک شده است و می توانید این بازی را بصورت رایگان با لینک مستقیم و پرسرعت از سرور سایت وننو دانلود کنید…

کدمسترز استودیوی سازنده بازی های فرمول یک به وعده خود عمل کرد و نسخه جدید این بازی را در همان تاریخی که اعلام کرده بود منتشر کرد.

در این نسخه توربوشارژر به ماشین ها اضاف شده است و مسابقات جدیدی در حالت Circuit به بازی اضاف کرده اند.کدمسترز استودیوی همه افراد یعنی مبتدی و حرفه ای را در نظر گرفته است تا هم مبتدیان از بازی با فرمولا وان 2014 لذت ببرند و هم حرفه ای ها

تریلر بازی Formula 1 2014

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی فرمول 1

تصاویری از بازی فرمولا وان 2014

لینک های دانلود بازی فرمول یک F1 2014: کلیک کنید...
    • توسط Majid
      سری بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی گرن توریسمو، یکی از برترین و قدیمی‌ترین عناوین ریسینگ دنیا است که برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن به صورت انحصاری تولید و عرضه می‌شوند. پس از عرضه‌ی قسمت ششم این عنوان در سال ۲۰۱۳، گمان می‌رفت که در سال جاری شاهد عنوانی نسل بعدی از این سری باشیم، اما کارگردان این بازی در مصاحبه‌ای اظهار داشت قسمت هفتم در سال‌های ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

کازونوری یامایوچی (Kazunori Yamauchi)، کارگردان و سازنده‌ی سری بازی‌های گرن توریسمو در مصاحبه‌ای با GamesTM عنوان کرد طی دو سال آینده می‌توانیم انتظار عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی این شبیه‌ساز رانندگی انحصاری را داشته باشیم. وی هم‌چنین در مورد سهولت کار بر روی کنسول پلی‌استیشن 4 نسبت به پلی‌استیشن 3 صحبت‌های جالبی کرد:

همه چیز روال عادی خود را طی می‌کند. ما سابقا که بر روی کنسول پلی‌استیشن 3 کار می‌کردیم، بسیار عملکرد سختی را در طول پرو‌ژه به واسطه‌ی سخت‌افزار پیچیده‌ی این کنسول، طی می‌کردیم اما با ورود پلی‌استیشن 4، کار ما هم راحت‌ شد، و هم توانایی این را داریم تا رندرهای بسیار قدرتمندی را برای بازی خود دریافت کنیم و فکر می‌کنم نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 گرن‌ توریسمو تغییرات بصری شگفت انگیزی را نسبت به قبل پیدا کند.

یامایوچی هم‌چنین اضافه کرد استودیو پولی‌فونی دیجیتال (Polyphony Digital) دید گسترده و واضحی را نسبت به گرن‌ توریسمو ۷ دارد و آنها همه‌ی سعی خود را دارند تا هر آنچه که در نسخه‌ی قبلی نبود و هر کاری که نتوانستند انجام دهند، در نسخه‌ی جدید پیاده‌سازی کنند.

ما این بازی را یک گرن توریسمو واقعی خواهیم کرد. به همین سبب، این بازی در سال‌های ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

در هر صورت، نباید انتظار داشت که گرن توریسمو ۷ به همین زودی‌ها عرضه شود، چرا که سونی چند روزی است که بازی دیگر خود در سبک ریسینگ به نام DriveClub را انحصارا برای پلی‌استیشن 4 منتشر کرده است. این عنوان آن‌طور که انتظار می‌رفت ظاهر نشد و امتیازات معمولی را از منتقدین دریافت کرده است. همچنین پس از عرضه‌ی رسمی، سرورهای این بازی که بیشتر قابلیت‌های آن در حالت آنلاین است، دچار افت کیفیت و قطعی شدند که باید دید سونی در مقابل این مشکلات و عرضه‌ی نه چندان خوب بازی انحصاری خود چه تدابیری در نظر می‌گیرد.

منبع: زومیت
    • توسط Majid
      سلام

از اینکه کم کاری بنده را را تحمل میکنید متشکرم و باید ببخشید مثل سابق سایت را به موقع بروز رسانی نمیکنم. به همین خاطر برای اینکه انجمن از این حالت کسل کننده خارج شود، تصمیم گرفتم مسابقه ای برگذارم کنم که در ادامه خواهم گفت...

توجه: در این مسابقه خبری از جایزه نیست، وب سایت وننو از نظر مالی وضع خوبی ندارد که جایزه های آنچنانی مانند سایت های هم نوع خود بدهد. بابت این موضوع عذر خواهی میکنم و هدف برگذاری یک مسابقه دوستانه است که امیدوارم دوستان شرکت کنند...

مسابقه به این صورت است که اول بر روی تبلت یا موبایل خود بازی Traffic Racer را نصب میکنید.
      سپس بازی را اجرا و اقدام به رکورد گیری (توجه از بخش ENDLESS ONE-WAY رکوردگیری کنید) میکنید و از رکورد خودتون عکس میگیرید و در همین پست ارسال میکنید.
      هر کس بیشترین رکورد را داشت برنده مسابقه می شود.

قوانین مسابقه :

1. لطفا از نسخه های کرکی استفاده نکنید، از لینک های زیر بازی را دانلود کنید.
      2. تقلب نکنید
      3. عکس ها را اینجا آپلود کنید.
      4. زمان مسابقه فعلا یک ماه هست که اگر استقبال خوبی بشود در آینده مدت زمان مسابقه بعدی را یک یا دو هفته میزارم.

لینک دانلود آخرین ورژن بازی Traffic Racer برای iOS (جیلبریک شده) - Android

برای عکس از صفحه گوشی یا تبلت اپل همزمان دکمه power و Home را بزنید و در دستگاهای آندرویدی هم برای هر گوشی متفاوت می باشد پس در اینترنت سرچ کنید. (تنوع آندروید زیاده اما اپل....)
    • توسط Koenigsegg
      با عرض سلام خدمت کاربران سایت وننو امروز براتون آپدیت بازی NFS The Run رو آماده کردم که تعداد زیادی ماشین به بازی اضافه میکنه و قفل 30 فریم بازی هم باز میشه!

بعد از دانلود آپدیت اون رو از حالت فشرده خارج کنید و محتویات فولدر Update رو در محل نصب بازی کپی کنید بعد از این کار کرک رو در محل نصب بازی کپی کنید.

سیو 100% بازی هم گذاشتم در صورت نیاز میتونید استفاده کنید.

تعداد تمامی ماشین ها : 167

لینک دانلود از سرور سایت : کلیک کنید

لیست ماشین های اضافه شده بعد از آپدیت به نسخه 1.1.0.0 :

Signature Edition Booster Pack
      Fatlace Nissan Skyline 2000 GT-R
      Venom Nissan 370Z
      Scoundrel Subaru WRX STi
      Victory BMW M3 Sport Evolution
      Conroy Ford GT
      Puppet Chevy El Camino
      Nicholas Mazda RX-7
      Mega Nissan GT-R