رفتن به مطلب

دانلود فیلم مسابقات گرندپری 2018 فرمول 1 از رسانه وننو

دانلود رایگان و با لینک مستقیم فیلم های مسابقات فرمول یک فصل 2018 با کیفیت های 1080p ، 720p و SD
دانلود
Koenigsegg

دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 به همراه آپدیت ها و DLC

پست های پیشنهاد شده

مدیرجان این مود لوگوی بنز تست شدست ، مشکلی نداره؟

چون من چندتا مود تست کردم مشکل داشت

بابت لینک مودهای جدید هم ممنون

فقظ کنورثو تو فروشگاه کدوم ماشین باید پیدا کنیم؟

اینم ماشین ما که حدود 40.000 کیلومتر راه رفته

veneno.ir_1417284975__ets2_00028.jpg

این نقشه شهرها که حدود 49% شو لود کردم

veneno.ir_1417285212__ets2_00029.jpg

این 45 تا گاراژ

veneno.ir_1417285302__ets2_00031.jpg

این 45 تا ماشین

veneno.ir_1417285379__ets2_00032.jpg

و اینم 44 تا راننده + خودم

veneno.ir_1417285438__ets2_00030.jpg

پ.ن : مود لوگوی بنز درسته و مشکلی نداره ولی مود FH 8*4 مشکل داره

وقتی شاسیو موتورو تغییر میدمو میخوام ثبت کنم بازی بسته میشه

Fery66 من تا چیزی رو خودم تست نکنم برای دانلود نمیزارم من خودم رو همین نسخه از بازی تست کردم خیالت راحت باشه هر چی که مربوط به بخش بازی میشه 100% سالم هست. :) 

حالا شما این رو تست کنید 

VOLVO FH 8x4 Lift : لینک

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دست گلت درد نکنه ، این یکی درسته

چقدر اون شاسی 4*8 که محور آخر برعکس فرمون میگیره جالبه

رییس اگه بازم از این مودهای خوب تست کردی برای ما هم بذار

اینقدر تنوع این مودها زیاده که آدم گیج میشه ، خیلیهاشم که مشکل داره

مود لوگوی بنز خیلی خوب بود ، یه لوگوی ساده ومسخره مجستیک کلی کلاس این ماشینو خراب کرده بود

مود اسکین یا رنگ کروم و آپشنهای اضافی مثل پرژکتورو چراغهای پارک خوب هم پیدا کردی بی زحمت بذار  ;)

ما اسکانیا هم خیلی دوست داریم ، به فکر اونم باش  :rolleyes:

لینک به ارسال

دست گلت درد نکنه ، این یکی درسته

چقدر اون شاسی 4*8 که محور آخر برعکس فرمون میگیره جالبه

رییس اگه بازم از این مودهای خوب تست کردی برای ما هم بذار

اینقدر تنوع این مودها زیاده که آدم گیج میشه ، خیلیهاشم که مشکل داره

مود لوگوی بنز خیلی خوب بود ، یه لوگوی ساده ومسخره مجستیک کلی کلاس این ماشینو خراب کرده بود

مود اسکین یا رنگ کروم و آپشنهای اضافی مثل پرژکتورو چراغهای پارک خوب هم پیدا کردی بی زحمت بذار  ;)

ما اسکانیا هم خیلی دوست داریم ، به فکر اونم باش  :rolleyes:

خواهش میکنم  :)

من از این به بعد سعی میکنم مودهای جالب رو تست کنم و لینکشو بزارم.

جواب سوال قبلی هم فراموش کردم بگم . Kenworth تو فروشگاه MAN هست .

لینک به ارسال

دوستان عزیز کسانی که Mercedes-Benz Actros MP4 رو دانلود کردن شرمنده من اشتباه لینکشو گذاشته بودم.

این رو خودم همین الان آپلود کردم %100 هم سالمه.  :) 

لینک

لینک به ارسال

به نظرتون بهترین برند چیه و کدوم مدلش از همه بهتره؟

لینک به ارسال

کی تو این مه رانندگی کرده؟  :)

veneno.ir_1417369040__ets2_00036.jpg

veneno.ir_1417369107__ets2_00037.jpg

اینم دو غول آمریکایی

veneno.ir_1417369202__ets2_00041.jpg

veneno.ir_1417369216__ets2_00042.jpg

veneno.ir_1417369239__ets2_00043.jpg

veneno.ir_1417369260__ets2_00044.jpg

کنوورث W900B لانگو همونطور که مدیر گلمون گفتن تو فروشگاه مان باید بخریم ولی مدل K100 تو فروشگاه دافه

رانندگی با مدل لانگ مخصوصا تو شهر سخته ولی ابهتو صداشو طراحی کلاسیکش جالبه

جالبتر اینکه میتونین کامل دوربینو تو کل کابینش بچرخونین

بخاطر دماغه کشیدش دید جلو خیلی ضعیفه و نمیتونین فاصله درستی با ماشینهای سواری داشته باشین ، البته میتونین با دکمه O تصویر جلورو در مانیتور ماشین ببینین

عقب کابین هم یه LCD واسه نمایش دید عقب داره

پ.ن : پست دوستمونو تازه دیدم

بهترین برند تو این بازی که هم قدرتو شتابو کشش خوبی داشته باشه و هم هندلینگو ارگونومی ، بنظر من اول اسکانیا Stream Line 730 و بعد از اون FH16 750

بعد از این دو برند هم مان و مرسدس بنزو رنو و بدترین برندها هم دافو ایوکو

لینک به ارسال

من هم نظرم روی اسکانیا و ولوو است ولوو شاید قدرت بیشتری داشته باشه ولی رانندگی با اسکانیا دلچسب تر است

لینک به ارسال

بابا مارو با این مودهای خوبت شرمنده کردی

اسکانیا بی نظیر شده

رینگو لاستیک اورجینال ولوو و اسکانیا هم عالیه

اینم مود چندین مدل رینگو لاستیک استیلو کروم و رنگی 

لینک

لینک به ارسال

Scandinavia_-_EliteMods_5-560x313.jpg

تخلیه محموله – کارخانه اسکانیا در DLC اسکاندیناوی عنوان جدیدترین خبر منتشر شده توسط گروه سازنده بازی Euro Truck Simulator 2 یعنی scssoft میباشد. طبق اخبار منتشر شده کم کم به روز های انتشار این دی ال سی برای بازی یورو تراک 2 که شامل کارخانه ی اسکانیا در اسکاندیناوی هست نزدیم میشویم. scssoft تصاویری از این DLC منتشر کرده است که در ادامه مطلب میتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

تصاویر :

Scandinavia_-_EliteMods_4.jpg

Scandinavia_-_EliteMods_3.jpg

Scandinavia_-_EliteMods_2.jpg

Scandinavia_-_EliteMods_1.jpg

لینک به ارسال

Volvo_FH12_Tandem_Trailer_-_EliteMods_2-

امروز با مد کامیون VOLVO FH 12 به همراه تریلر برای بازی ETS2 در خدمت شما هستیم. برای علاقه مندان به کامیون های دو تیکه یا Tandem مد کامیون ولووی قدیمی را آماده کرده ام که به همراه این کامیون ، تریلر Tandem نیز وجود دارد. از ویژگی های این کامیون میتوان به انتخاب رنگ متالیک ، داخلی بسیار زیبا و شاسی های مختلف اشاره کرد. اگر حالت Tandem این کامیون مورد پسند شما نمیباشد میتوانید از فروشگاه بازی شاسی دیگر آن را انتخاب کنید.

Volvo_FH12_Tandem_Trailer_-_EliteMods.jp

لینک:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Koenigsegg
      American Truck Simulator 1.30.0.2s + 16 DLC
      American Truck Simulator بازی جدیدی در سبک شبیه سازی می باشد که در سال 2016 توسط SCS Software ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. این بازی عنوانی محبوب و بسیار هیجان انگیز برای دوست داران ماشین های سنگین و کامیون های آمریکایی است ، در صورتی که شما هم از دوست داران بازی خاطره انگیز سلطان جاده ها هستید ، پیشنهاد میکنم بازی رانندگی کامیون های آمریکایی از دست ندهید ! در بازی ATS ، شما محموله هایی را برای حمل و نقل در میان شهرهای مختلف ایالات متحده آمریکا از California تا Nevada و بسیاری دیگر از شهر ها جا به جا می کنید. در این بازی می توانید تجربه ای بی سابقه را در دنیای حمل و نقل با کامیون های سنگین در میان شهرهای امریکا تجربه کنید ، در حالی که با کامیون های آمریکایی ، یک رانندگی طولانی مدت را در مسافتی در حد چند صد کیلومتر انجام می دهید  ، محموله ها را نیز به شرکت ها و کمپانی های تحت قرارداد منتقل می کنید.

در American Truck Simulator شما به عنوان یک راننده کامیون با تجربه و حرفه ای ظاهر می شوید که می تواند ضمن سفر در مناطق مختلف ایالات متحده ، از مناظر دیدنی آن نیز دیدن کنید. در بازی American Truck Simulator شغل جالب و هیجان انگیز حمل و نقل در بازار داخلی بر عهده شماست و می بایست محموله های مختلف را به بخش های مختلف کشور امریکا منتقل کرده و آنان را به مقصد برسانید. در این بازی تعداد بسیاری از مجموعه کامیون های مدرن با جزئیات بسیار دقیق وجود دارند که می توانید محموله ها را به کمک آنان به مقاصد برسانید. جزئیات مختلف این بازی از وسایل نقلیه گرفته تا بخش های مختلف شهرها در این کشور بسیار دقیق و با وضوح بالا طراحی شده اند. 

در نسخه اولیه تنها کامیون های دو کمپانی Kenworth و Peterbilt در بازی قرار دارند و در ادامه با انتشار DLC سایر کمپانی ها نظیر : ولوو ، فرایت لاینر ، اینترنشنال ، ماک و وسترن استار   محصولات خود را وارد این بازی می کنند و این بازی را تبدیل به یکی از کامل ترین بازی های شبیه ساز کامیون جهان  می کنند . نحوه گیم پلی بازی دقیقا به مانند بازی پرطرفدار Euro Truck Simulator ساخته شده است و شما باید در ابتدای بازی بار خود را انتخاب کنید و با توجه کامل به قوانین راهنمایی و رانندگی مسیر را طی کرده و بار را به مقصر برسانید .

این نسخه از بازی دارای تمام DLC های عرضه شده تا امروز است .
      ورژن بازی : 1.30.0.2s
      لیست DLC ها : 
      Steampunk Paint Jobs Pack Kenworth W900 Nevada Peterbilt 579 Kenworth T680 Rims Steering Creations Pack Arizona Peterbilt 389 Halloween Paint Jobs Pack Christmas Paint Jobs Pack Dragon Truck Design Pack Valentine’s Paint Jobs Pack Wheel Tuning Pack New Mexico Heavy Cargo Pack حجم بازی : 2 گیگابایت 
      دانلود ورژن 1.30.0.2s
      لینک دانلود مستقیم :

محتوای مخفی شده توجه: برای مشاهده لینک های دانلود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو خانواده وننو نیستید رایگان عضو شوید، سپس بر روی عبارت پسندیدم کلیک کنید. و برای ظاهر شدن لینک ها صفحه را رفرش کنید.