رفتن به مطلب

دانلود فیلم مسابقات گرندپری 2018 فرمول 1 از رسانه وننو

دانلود رایگان و با لینک مستقیم فیلم های مسابقات فرمول یک فصل 2018 با کیفیت های 1080p ، 720p و SD
دانلود
Koenigsegg

دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 به همراه آپدیت ها و DLC

پست های پیشنهاد شده

امروز یه دونه 2 گیگ دارم میخرم اسمش XFX به نظرت خوبه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میلاد در مورد گرافیک 1 گیگ هم کافیه بهتره DDR5 باشه . کارت گرافیک هایی که بازی های جدید رو بتونه خوب اجرا کنه مثل : GTX 550 Ti - GTX 650 Ti - GTX 660 - GTX 750 - و 760 - ATi R7 250X - ATi R7 260X - ATi R9 270X . اینا گرافیک های خوبی هستن از برند ASUS . قیمت ها هم از 500 شروع میشه تا 950 . رم حداقل باید 4 گیگ باشه DDR3 . بازی هم 100% تست شده و سالم هست خیالت راحت اگر هم ارور میده کپی کن اینجا تا اگر تونستم کمکت کنم . CPU هم برای بازی های امروزی بهتره که 4 هسته ای باشه مثل سری i5 یا i7 .

لینک به ارسال

مدیران ببخشید تو کارشون دخالت میکنم ولی واضحه این دوستمون اسپمره، کلا همینجوری داره تو فروم پست میذاره بی‌ربط پشت سر هم! بد نیست یه رسیدگی کنین

لینک به ارسال

مدیران ببخشید تو کارشون دخالت میکنم ولی واضحه این دوستمون اسپمره، کلا همینجوری داره تو فروم پست میذاره بی‌ربط پشت سر هم! بد نیست یه رسیدگی کنین

سلام

تذکر لازم دادم...

لینک به ارسال

دوستان عزیز ورژن جدید بازی 1.17.1 به همراه 26 DLC برای دانلود قرار داده شد . در این ورژن نقشه جدید Scandinavia به بازی اضافه شده . 

این ورژن از بازی تست شده و سالم و کاملترین نسخه از بازی هست.

لینک به ارسال

با سلام

من این ورژن دانلود کردم

موقعه ای که  میخوام بار ببرم در حال حرکت بار غیب میشه چکار کنم

لینک به ارسال

با سلام

من این ورژن دانلود کردم

موقعه ای که  میخوام بار ببرم در حال حرکت بار غیب میشه چکار کنم

دوست عزیز اون نسخه 1.17.0.31 بود که نسخه آزمایشی بود و مشکلات زیادی داشت منم این رو گفته بودم . اما این ورژن اصلی هست که هیچ مشکلی نداره . منم در ورژن قبلی این مشکل رو داشتم. 

لینک به ارسال

سلام لطفا پچ ارتقاع ایتن بازی رو هم بزارید ممنون میشم

http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

سلام به نظر من خود بازی رو دانلود کنی بهتره چون حجم این پچ ها زیاد تفاوتی با خود بازی نداره  :D

لینک به ارسال

مد جدید Mercedes-Benz Antos  با نمای داخلی و خارجی بسیار زیبا برای ورژن 1.17.1s . پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید.

تصاویر : کلیک کنید - کلیک کنید - کلیک کنید - کلیک کنید 

لینک دانلود : کلیک کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Koenigsegg
      American Truck Simulator 1.30.0.2s + 16 DLC
      American Truck Simulator بازی جدیدی در سبک شبیه سازی می باشد که در سال 2016 توسط SCS Software ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. این بازی عنوانی محبوب و بسیار هیجان انگیز برای دوست داران ماشین های سنگین و کامیون های آمریکایی است ، در صورتی که شما هم از دوست داران بازی خاطره انگیز سلطان جاده ها هستید ، پیشنهاد میکنم بازی رانندگی کامیون های آمریکایی از دست ندهید ! در بازی ATS ، شما محموله هایی را برای حمل و نقل در میان شهرهای مختلف ایالات متحده آمریکا از California تا Nevada و بسیاری دیگر از شهر ها جا به جا می کنید. در این بازی می توانید تجربه ای بی سابقه را در دنیای حمل و نقل با کامیون های سنگین در میان شهرهای امریکا تجربه کنید ، در حالی که با کامیون های آمریکایی ، یک رانندگی طولانی مدت را در مسافتی در حد چند صد کیلومتر انجام می دهید  ، محموله ها را نیز به شرکت ها و کمپانی های تحت قرارداد منتقل می کنید.

در American Truck Simulator شما به عنوان یک راننده کامیون با تجربه و حرفه ای ظاهر می شوید که می تواند ضمن سفر در مناطق مختلف ایالات متحده ، از مناظر دیدنی آن نیز دیدن کنید. در بازی American Truck Simulator شغل جالب و هیجان انگیز حمل و نقل در بازار داخلی بر عهده شماست و می بایست محموله های مختلف را به بخش های مختلف کشور امریکا منتقل کرده و آنان را به مقصد برسانید. در این بازی تعداد بسیاری از مجموعه کامیون های مدرن با جزئیات بسیار دقیق وجود دارند که می توانید محموله ها را به کمک آنان به مقاصد برسانید. جزئیات مختلف این بازی از وسایل نقلیه گرفته تا بخش های مختلف شهرها در این کشور بسیار دقیق و با وضوح بالا طراحی شده اند. 

در نسخه اولیه تنها کامیون های دو کمپانی Kenworth و Peterbilt در بازی قرار دارند و در ادامه با انتشار DLC سایر کمپانی ها نظیر : ولوو ، فرایت لاینر ، اینترنشنال ، ماک و وسترن استار   محصولات خود را وارد این بازی می کنند و این بازی را تبدیل به یکی از کامل ترین بازی های شبیه ساز کامیون جهان  می کنند . نحوه گیم پلی بازی دقیقا به مانند بازی پرطرفدار Euro Truck Simulator ساخته شده است و شما باید در ابتدای بازی بار خود را انتخاب کنید و با توجه کامل به قوانین راهنمایی و رانندگی مسیر را طی کرده و بار را به مقصر برسانید .

این نسخه از بازی دارای تمام DLC های عرضه شده تا امروز است .
      ورژن بازی : 1.30.0.2s
      لیست DLC ها : 
      Steampunk Paint Jobs Pack Kenworth W900 Nevada Peterbilt 579 Kenworth T680 Rims Steering Creations Pack Arizona Peterbilt 389 Halloween Paint Jobs Pack Christmas Paint Jobs Pack Dragon Truck Design Pack Valentine’s Paint Jobs Pack Wheel Tuning Pack New Mexico Heavy Cargo Pack حجم بازی : 2 گیگابایت 
      دانلود ورژن 1.30.0.2s
      لینک دانلود مستقیم :

محتوای مخفی شده توجه: برای مشاهده لینک های دانلود، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو خانواده وننو نیستید رایگان عضو شوید، سپس بر روی عبارت پسندیدم کلیک کنید. و برای ظاهر شدن لینک ها صفحه را رفرش کنید.