رفتن به مطلب

دانلود فیلم مسابقات گرندپری 2018 فرمول 1 از رسانه وننو

دانلود رایگان و با لینک مستقیم فیلم های مسابقات فرمول یک فصل 2018 با کیفیت های 1080p ، 720p و SD
دانلود
Majid

دانلود بازی Formula 1 2014 برای PC

پست های پیشنهاد شده

بازی فرمول یک F1 2014 توسط گروه Reloaded کرک شده است و می توانید این بازی را بصورت رایگان با لینک مستقیم و پرسرعت از سرور سایت وننو دانلود کنید…

veneno.ir-Formula-1-2014-1.jpeg

کدمسترز استودیوی سازنده بازی های فرمول یک به وعده خود عمل کرد و نسخه جدید این بازی را در همان تاریخی که اعلام کرده بود منتشر کرد.

veneno.ir-Formula-1-2014-1-500x281.jpg

در این نسخه توربوشارژر به ماشین ها اضاف شده است و مسابقات جدیدی در حالت Circuit به بازی اضاف کرده اند.کدمسترز استودیوی همه افراد یعنی مبتدی و حرفه ای را در نظر گرفته است تا هم مبتدیان از بازی با فرمولا وان 2014 لذت ببرند و هم حرفه ای ها

veneno.ir-Formula-1-2014-2-150x150.jpg  veneno.ir-Formula-1-2014-7-150x150.jpg  veneno.ir-Formula-1-2014-6-150x150.jpg
veneno.ir-Formula-1-2014-5-150x150.jpg  veneno.ir-Formula-1-2014-4-150x150.jpg  veneno.ir-Formula-1-2014-3-150x150.jpg

تریلر بازی Formula 1 2014

مشخصات سیستم مورد نیاز بازی فرمول 1

تصاویری از بازی فرمولا وان 2014

لینک های دانلود بازی فرمول یک F1 2014: کلیک کنید...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی آقا مجید که به این سرعت برای دانلود گذاشتید 

لینک به ارسال

ایول ایول داش مجیدو ایول... ایول... :mellow:  خیلی عذر میخوام یک لحظه جوگیر شده و از حالت طبیعی خارج گشتم  :D بسیار سپاسگزارم از این حرکت بسیار تپل.  ^_^

ولی جالبه Reloded بازی هارو فشرده نمیکرد ولی این یکی چقد حجمش کمه  :huh:

لینک به ارسال

خیلی متشکر و ممنون .

لینک به ارسال

خیلی ممنون و تشکر.ولی می شه لطفا بگید گرافیک باید آخر i7 باشه یا i5?

لینک به ارسال

خیلی ممنون و تشکر.ولی می شه لطفا بگید گرافیک باید آخر i7 باشه یا i5?

دوست عزیز اگر منظور شما CPU هست با i3 هم اجرا میشه . کارت گرافیک هم 1 گیگ کافیه و بهتره که DirectX 11 و DDR5 باشه. رم هم 4 خوبه . :)

من خودم با این سیستم رو تنظیمات Ultra و 60 فریم بازی رو اجرا میکنم.

Cpu : i3 3220

Ram : 10 GB DDR3 1600

Graphic : GTX 550 Ti 1 GB

لینک به ارسال

سلام دوستان، با توجه به اینکه این بازی تازه منتشر شده مثل اکثر بازی های دیگه در آغاز کار ایراداتی داره که حتما در آینده سازنده بازی اقدام به رفع این ایرادات از طریق پچ ها و آپدیت های جدید خواهد کرد، اما تا اون موقع طرفداران این بازی فایل هایی به عنوان Mod بیرون میدن که استفاده از بعضی از این فایل ها هم خالی از لطف نیست، با اجازه ی آقا مجید که این تاپیک رو برای دانلود بازی ایجاد کردن، من چندتا از این مود ها رو هم همینجا معرفی میکنم که اگه خواستید دانلود کنید.

البته قبل از هر چیز بگم که از فایل هایی که قراره جایگزین بشن یا کلا از فایل های اولیه ی بازی یه کپی داشته باشید که اگه تغییری که ایجاد شد رو دوست نداشتید بتونید بازی رو به حالت اول برگردونید چون تمام فایل ها باید copy and replace بشن و اگه پشیمون بشید راهی نیست جز اینکه بازی رو از اول نصب کنید، البته من سعی میکنم تغییرات جالب و مفید رو اینجا معرفی کنم اما اگه خودتون هم بخواید میتونید مود های بیشتری رو توی سایت Racedepartment ببینید و دانلود کنید.

بذارید با مود (OSD (On-Screen Display شبکه اسکای اسپورتز شروع کنیم، این دو تا عکس از قبل و بعد از جایگزین کردن فایل هاست:

veneno.ir_1413736730__cm.jpg

veneno.ir_1413736824__ss.jpg

اینم لینک دانلود:

http://www.racedepartment.com/downloads/f1-2014-sky-sports-styled-osd.3651/download?version=5406

پوشه ی frontend رو از هر کدوم از سبک ها که دوس دارید بندازید توی پوشه ی اصلی نصب بازی. :D

لینک به ارسال

شبیه سازه یا بازی؟

لینک به ارسال

شبیه سازه یا بازی؟

یه ترکیبی از این دوتا ولی بیشتر به بازی میزنه  :)

لینک به ارسال

پک کامل Livery تیم ویلیامز:

سلام، یه مود دیگه از بازی که عرضه شده ظاهر لباس راننده ها و ماشین تیم ویلیامزه، حتما دیدید که نوار وسط لباس و ماشین ویلیامز قرمز باید باشه ولی توی بازی این نوار آبیه، با این مود این اشکال رفع میشه، البته بگم که این کاملش سخت پیدا میشه یعنی هر پکی که دانلود کنید یه نقصی داره، مثلا لباس درست میشه ولی ماشین درست نمیشه، یا برعکس ولی اینی که من گذاشتم کامله کامله یعنی ماشین و لباس و لوگوی ویلیامز درست میشه  :) 

این عکسا قبل و بعد از اعمال تغییرات رو نشون میده:

veneno.ir_1413913531__before.jpg

veneno.ir_1413913615__after.jpg

veneno.ir_1413913669__nv3a4k.jpg

veneno.ir_1413913699__8xq6v4.jpg

اینم لینک دانلودش:

http://www.4shared.com/rar/5mgP2jdrce/Williams_update_full_pack.html

برای اعمال تغییرات هم پوشه های charcters, cars, frontend, language رو توی پوشه ی اصلی نصب بازی بندازید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری