• اطلاعیه ها

• Majid

پایان فصل 2017   شنبه, 4 آذر 1396

خب گرندپری 2017 هم تمام شد و امیدوارم که از پوشش دهی این مسابقات لذت برده باشید. هرچند که کمبود ها و نواقصی داشتیم...
    • Majid

حذف فیلم های گرندپری 2017   شنبه, 4 آذر 1396

توجه: فیلم های گرندپری 2017 تا قبل از شروع شدن فصل جدید قابل دانلود هستند. با شروع شدن گرندپری 2018 تمامی لینک ها غیرفعال و فیلم ها از سرور سایت حذف میشوند...
H.Bottas

آلونسو و فتل به مک‌لارن می‌روند؟

پست های پیشنهاد شده

H.Bottas    7

Fernando-Alonso-Ferrari-Sebastian-Vettel

ظاهراً در هر آخر هفته گرندپری در رقابت های این فصل قرار است یک شایعه جدید درباره نقل و انتقالات رانندگان بشنویم. بعد از اینکه فتل در گرندپری ژاپن اعلام کرد از تیم ردبول در پایان فصل جدا می شود، حال گفته می شود قرار است این راننده آلمانی در کنار فرناندو آلونسو در تیم مک لارن قرار گیرد.

گرچه بعد از جداشدن فتل از ردبول این راننده آلمانی اعلام نکرد قرار است در کدام تیم حضور داشته باشد، اما مدیران این تیم اتریشی باور دارند او به زودی خبر حضورش در تیم فراری را رسانه ای خواهد کرد.

بعد از گذشت یک هفته، نه فراری و نه فتل خبری درباره سرنوشت خود در فصل آینده منتشر نکردند.

فتل در سوچی گفت: «فعلاً حرفی برای گفتن وجود ندارد، اما امیدوارم به زودی خبری در اینباره اعلام کنم. وقتی این داستان مشخص شد، باید انقدر زیرک باشید تا بفهمید من چرا تا این اندازه صبر کردم.»

گفته می شود خبر جدایی فتل هم فرناندو آلونسو و هم تیم فراری را شوکه کرده است.

از طرفی دیگر، تیم مک لارن هم ادعاهای حضور دوباره لوئیس همیلتون در این تیم را رد کرده بود.

اما امروز این شایعه در پدوک پیست سوچی منتشر شد که قرار است در فصل آینده، سباستین فتل هم تیمی فرناندو آلونسو در تیم مک لارن باشد.

منبع:f1fans

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری