Hossein Orouji

دعوت به همکاری در ساخت کلیپ BMW

پست های پیشنهاد شده

آقای عروجی می خواهی آهنگ با ویدئو هماهنگ باشه یا ویدئو رو می خواهی با آهنگ منطبق کنی؟

من پیشنهادم اینه که ویدئو با آهنگ منطبق باشه.

همین طور که شما می فرمایید. ویدئو رو با آهنگ منطبق میکنم. مثل کلیپ لیموزین های امریکایی. به خاطر همین پیدا کردن یه آهنگ خوب بیشتر از همه وقت گیر هست جناب ملک پور.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظرم خوبه که درکار متنی هم باشه که توضیحاتی درباره مدل ماشین بده.حالا یا به صورت نوشتاری یا به صورت گفتاری؟

جواد جان من چون میخوام تو این کلیپ نهایت استفاده رو ببرم باید مدل های زیادی رو نشون بدم و به همین دلیل شاید از تصاویر زیادی استفاده بشه و وقت کمی برای نمایش هر مدل وجود داشته باشه . به همین خاطر فکر نکنم وقت بشه توضیحی درباره ماشین نوشته بشه ولی میشه فقط مدل ماشین رو تو چند ثانیه ای که دیده میشه نوشت. چون اگه تصاویر طولانی باشن بیننده هم خسته میشه .

لینک به ارسال
norizad    11

دوست من پس چرا کلیپ رو نمیسازی من مشتاقم ببینم چی از آب در میاد و تازه یه خبر خوب من یه ویدیو راجب فورد موستانگک ساختم که خیلی زیبا و با حس هست .
میخواستم بدونم کی کلیپ رو میسازی و من به نظرت کلیپی رو که راجب موستانگ ساختم به کی بدم بزاره تو سایت ؟

لینک به ارسال

آقا حسین این ریمکس چیزه خوبیه : http://www.farskids551.com/music/dj-amir-non-stop-house/

ممنون مجید جان . ریمیکس خوبی بود .

لینک به ارسال

دوست من پس چرا کلیپ رو نمیسازی من مشتاقم ببینم چی از آب در میاد و تازه یه خبر خوب من یه ویدیو راجب فورد موستانگک ساختم که خیلی زیبا و با حس هست .

میخواستم بدونم کی کلیپ رو میسازی و من به نظرت کلیپی رو که راجب موستانگ ساختم به کی بدم بزاره تو سایت ؟

سلام آقای نوری زاد . ساخت این کلیپ خیلی زمان بر هست و فکر نکنم تا 1 ماه دیگه تموم بشه . من برای ساخت کلیپ روی تک تک فریم ها وقت میذارم و اون رو باید با آهنگ ست کنم و چون این کلیپ حداقل 10 دقیقه خواهد بود شما حساب کن با 30 فریم در ثانیه بنده باید چقدر وقت بزارم. این کلیپ یک بار ساخته میشه و برای همیشه ماندگار خواهد بود . فعلا در حال پیدا کردن آهنگ مناسب برای کلیپ هستم. تا دو هفته بعد تریلر کلیپ رو تو سایت میذارم . در مورد کلیپی هم که ساختید با آقا مجید مدیر کل سایت هماهنگ کنید. موفق باشی دوست عزیز

لینک به ارسال
norizad    11

سلام آقای نوری زاد . ساخت این کلیپ خیلی زمان بر هست و فکر نکنم تا 1 ماه دیگه تموم بشه . من برای ساخت کلیپ روی تک تک فریم ها وقت میذارم و اون رو باید با آهنگ ست کنم و چون این کلیپ حداقل 10 دقیقه خواهد بود شما حساب کن با 30 فریم در ثانیه بنده باید چقدر وقت بزارم. این کلیپ یک بار ساخته میشه و برای همیشه ماندگار خواهد بود . فعلا در حال پیدا کردن آهنگ مناسب برای کلیپ هستم. تا دو هفته بعد تریلر کلیپ رو تو سایت میذارم . در مورد کلیپی هم که ساختید با آقا مجید مدیر کل سایت هماهنگ کنید. موفق باشی دوست عزیز

دوست من خودم که آنگ رو بهت گفتم چی بزار گفتم که شرکت بی ام و هم این رو یه بار انتخاب کرده از همونی گفتم استفاده کن خیلی زیبا میشه اشتباه نکن این آهنگ تو خیلی جاها استفاده شده مثلا به غیر از شرکت بی ام و تو بایزی جنون سرعت نسخه ی تحت تعقیب 2 ازش استفاده شده و ...... خیلی جاهای دیگه که حضور ذهن ندارم همین آهنگ رو که گفتم انتخاب کن خیلی زیبا میشه .

گوش کن دوست من ضرر نمیکنی

لینک به ارسال

دوست من خودم که آنگ رو بهت گفتم چی بزار گفتم که شرکت بی ام و هم این رو یه بار انتخاب کرده از همونی گفتم استفاده کن خیلی زیبا میشه اشتباه نکن این آهنگ تو خیلی جاها استفاده شده مثلا به غیر از شرکت بی ام و تو بایزی جنون سرعت نسخه ی تحت تعقیب 2 ازش استفاده شده و ...... خیلی جاهای دیگه که حضور ذهن ندارم همین آهنگ رو که گفتم انتخاب کن خیلی زیبا میشه .

گوش کن دوست من ضرر نمیکنی

ببخش داداش ولی من زیاد ازش خوشم نیومد. در ضمن من آهنگ بالای 9 دقیقه می خوام.

لینک به ارسال
wiki    0

از کلیپ .Premiere  BMW X4 Commercial hsjt استفاده کنید به نظر من واقعا عالیه..

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری