رفتن به مطلب

دانلود فیلم مسابقات گرندپری 2018 فرمول 1 از رسانه وننو

دانلود رایگان و با لینک مستقیم فیلم های مسابقات فرمول یک فصل 2018 با کیفیت های 1080p ، 720p و SD
دانلود
Hossein Orouji

دعوت به همکاری در ساخت کلیپ BMW

پست های پیشنهاد شده

آقا حسین کلیپ BMW Vossen در این پست هم چیزه جالبی هست. http://veneno.ir/1393/06/19/%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%84%db%8c%d9%be-%d9%87%d8%a7%db%8c-vossen/

عنوانی که گذاشتید نشون میده علاقه شدیدی به بی ام و دارید ولی در کل خوب هست. حالا اگر چیزی به ذهنم اومد مطرح میکنم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا حسین کلیپ BMW Vossen در این پست هم چیزه جالبی هست. http://veneno.ir/1393/06/19/%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%84%db%8c%d9%be-%d9%87%d8%a7%db%8c-vossen/

عنوانی که گذاشتید نشون میده علاقه شدیدی به بی ام و دارید ولی در کل خوب هست. حالا اگر چیزی به ذهنم اومد مطرح میکنم...

ممنون مجید جان . بله من خودم به شخصه عاشق BMW هستم و این عنوان رو به خاطر این انتخاب کردم و این کلیپ رو هم می خوام به عشق هوادارای BMW درست کنم . اگر شما یا دوستان دیگه عنوان بهتری مد نظرتون هست به من بگید. کلیپی هم که معرفی کردید خیلی خوبه . حتما ازش استفاده می کنم. ;)

• پسند 1

لینک به ارسال

سلام آقای ملک پور . نظر شما برای من محترمه . شما چه عنوانی مد نظرتون هست ؟

شما لطف دارید.

به نظر من Welcome to bmw world

• پسند 1

لینک به ارسال

شما لطف دارید.

به نظر من Welcome to bmw world

عنوان خیلی خوبیه . ممنون . جناب ملک پور لطفا شما هم اگر کلیپ یا آهنگی مدنظر دارین پیشنهاد بدین. آهنگ متن برای من از کلیپ هم مهم تره. یک آهنگ 10 دقیقه ای توپ

لینک به ارسال

عنوان خیلی خوبیه . ممنون . جناب ملک پور لطفا شما هم اگر کلیپ یا آهنگی مدنظر دارین پیشنهاد بدین. آهنگ متن برای من از کلیپ هم مهم تره. یک آهنگ 10 دقیقه ای توپ

حتما. میگردم یه آهنگ مناسب پیدا کنم.

لینک به ارسال

حتما. میگردم یه آهنگ مناسب پیدا کنم.

دستت درد نکنه . منم همش دارم سرچ میکنم . تا الان 150 تا آهنگ رو گوش کردم ، ولی چیزی که میخوام پیدا نکردم . انشاالله با کمک شما و دوستان عزیز پیدا میشه.

لینک به ارسال

سلام اقای عروجی خسته نباشید یه سوال داشتم اینکه ایا در کار متنی هم برای گفتن وجود دارد؟

لینک به ارسال

سلام اقای عروجی خسته نباشید یه سوال داشتم اینکه ایا در کار متنی هم برای گفتن وجود دارد؟

سلام جواد جان. فکر نکنم . چطور مگه ؟

اگه نظری داری  بهم بگو.

لینک به ارسال

آقای عروجی می خواهی آهنگ با ویدئو هماهنگ باشه یا ویدئو رو می خواهی با آهنگ منطبق کنی؟

من پیشنهادم اینه که ویدئو با آهنگ منطبق باشه.

لینک به ارسال

سلام جواد جان. فکر نکنم . چطور مگه ؟

اگه نظری داری  بهم بگو.

به نظرم خوبه که درکار متنی هم باشه که توضیحاتی درباره مدل ماشین بده.حالا یا به صورت نوشتاری یا به صورت گفتاری؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری