رفتن به مطلب

دانلود فیلم مسابقات گرندپری 2018 فرمول 1 از رسانه وننو

دانلود رایگان و با لینک مستقیم فیلم های مسابقات فرمول یک فصل 2018 با کیفیت های 1080p ، 720p و SD
دانلود
Ati

Assetto Corsa

پست های پیشنهاد شده

این آپدیته خودش یه بازی کامله یا باید روی قبلی بریزی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این آپدیته خودش یه بازی کامله یا باید روی قبلی بریزی؟

دقیقا خوبیش اینه که بازی کامله، یعنی یه فایل نصب داره که فقط یه بار اینو نصب میکنی و هر آپدیتی که قبلا رو بازی بوده به این اضافه شده. ورژن بازی رم میتونی ببینی که به 0.22.9 ارتقا پیدا کرده. البته به ظاهر کم حجمش نگاه نکن، اینا مثل گروه Black Box بازی رو فشرده کردن که حجمش شده این، وقتی فایلاشو Extract و نصب کنی نزدیک به 13 گیگ فضا میگیره، البته رو سیستم من الان با فایل ماشینا و پیستای اضافه نزدیک 19 گیگ شده  :)

با فرمون بازی میکنی؟ من هنوز با کانفیگ دسته ی بازیم مشکل دارم.

لینک به ارسال

خیلی خوبه اینطوری

از تورنت گرفتی؟

آره با فرمون بازی میکنم

لینک به ارسال

آره تورنت. این لینک فایل تورنتشه:

http://www.4shared.com/file/LfUeQz6oce/AssettoCorsaRePackRGFreedom_14.html

تو صفحه ی اول این گزینه  veneno.ir_1413914841__icon.pngو تو صفحه دوم این گزینه veneno.ir_1413914941__icon2.png رو بزن.

سرعت تورنتشم در حد IDM میگیره.

لینک به ارسال

تورنته دانلود نمیشه ارور ویروش میده، شما مشکلی نداشتی؟

لینک به ارسال

سلام من با uTorrent نسخه 3.4.2 گرفتم، هیچ مشکلیم نداشت، مث قند دانلود کرد، یه امتحانی بکن شاید شد، البته اینم بگم که تا اونجایی که من فهمیدم توی این آپدیتا کلا فرق چندانی به غیر از دو سه تا ماشین دیده نمیشه، که ماشینارم میتونی از همون سایت Racedepartment دانلود کنی، ولی خب این ورژن جدیده فقط یه دموی sls به اول بازی اضافه کرده، منم حقیقت تازه کاربر تورنت شدم، ولی خب شاید از شانس خوبم تا حالا به مشکلی بر نخوردم، این اروره که گفتیم ندیدم اصلا. حالا با این uTorrent یه امتحانی بکن.

لینک به ارسال

منم با همین میگیرم آنتی ویروس بهش گیر داده اجازه دانلود نمیده

لینک به ارسال

آنتی ویروست کسپرسکیه؟ من نود 32 آپدیت شده دارم ولی به این فایله گیر نداد !!! آهان چرا چرا به کرکش گیر داد. ببین این گیر دادن آنتی ویروسا داستانش طول و درازه، ولی خلاصش اینه که چون تمام این بازی ها و برنامه هایی که ما استفاده میکنیم اورجینال نیست و کرک شده هست گاهی اوقات آنتی ویروسا این فایل ها رو یا کرک های بعضی بازی ها و برنامه ها رو ویروس تشخیص میده که اغلب هیچ خطری ندارن، فایلهایی مثل uplay_r1.dll یا steam_api.dll که جزو کرک خیلی بازی ها هستن خیلی وقتا ویروس تشخیص داده میشن، شاید قبلن هم به این موارد برخوردی، یا بعضی سایتای دانلود حتی به عنوان ویروس به آنتی ویروسا معرفی میشن، در حالی که خطری ندارن، البته خب واقعا تشخیصش شاید سخت باشه که خودت ویروسا رو از فایلها و سایت های سالم جدا کنی یه مقدارم ریسک داره، ولی خب دیگه برنامه های فیک و غیر اورجینال این چیزارم داره، اما راجه به این بازی اگه نظر منو میخوای چندتا راه به ذهن من میرسه:

اولیش این که اگه واقعا به این جور فایلا حساسی و اصلا اعنمادی بهشون نداری خب خیال خودتو راحت کن و بیخیالش شو و از همون نسخه ی قبلی بازی استفاده کن، اینو میگم چون واقعا بین آپدیتا فرق چندانی نیست و چیز زیادی رو از دست نمیدی، خب من خودم اغلب به کرک بازی ها اعتماد میکنم و با اینکه آنتی ویروس منم به خیلی از این فایل ها گیر میده ولی تا حالا که ضرری ندیدم، ولی اصلا هم پیشنهاد نمیکنم که تو هم همین اعتمادو بکنی، تشخیصش با خودته.

اما اگه بخوای اعتماد کنی و از فایل استفاده کنی هم دو تا راه داری،  راه راحت اینکه موقع نصب و اجرای بازی آنتی ویروس رو خاموش کنی.

راه دوم اینکه اغلب آنتی ویروسا یه بخشی توی تنظیماتشون دارن به اسم Exclusions که میتونی با استفاده از اون هر فایلی که آنتی ویروس بهش گیر میده ولی خودت بهش اعتماد داری رو به آنتی ویروس معرفی کنی که دیگه بهش گیر نده. البته در حین معرفی کردن باید آنتی ویروست خاموش باشه ولی بعدش دوباره میتونی روشنش کنی و دیگه به اون فایل گیر نمیده.

در کل که تا اونجایی که من تجربه کردم بعضی وقتا کرک بازی ها ویروس شناخته میشن ولی خطری ندارن من همیشه همین کارو میکنم و فایلا رو به آنتی ویروس معرفی میکنم اما بازم تصمیم آخر با خودته.

لینک به ارسال

آخه قبلی ها رو همه رو پاک کردم

اون کرک و اینا برام پیش اومده زیاد منتها همیشه بعد دانلود و باز کردن فایل زیپ شده گیر میداد منتها این سری وسط دانلود گیر میده حالا یه کاریش میکنم نسخه ی جدیدتر اومد تونستی بازم آمارشو بازم بده دمت گرم

لینک به ارسال

آخه قبلی ها رو همه رو پاک کردم

اون کرک و اینا برام پیش اومده زیاد منتها همیشه بعد دانلود و باز کردن فایل زیپ شده گیر میداد منتها این سری وسط دانلود گیر میده حالا یه کاریش میکنم نسخه ی جدیدتر اومد تونستی بازم آمارشو بازم بده دمت گرم

سلام دوست عزیز به نظر من آنتی ویروس رو پاک کنی راحت تر هستی هم این که سرعت سیستم رو پایین میاره هم این که به خاطر دانلود بعضی از فایل ها از تورنت یا باز کردن سایت های ارائه دهنده تورنت خیلی اذیت میشی همینطور برای Extract کردن بازی ها کپی کردن کرک و ......... من پیشنهاد میکنم برای پیدا کردن فایل های تورنت از این سایت استفاده کنی Kickass.to 

اینم لینک دانلود آخرین ورژن Utorrent : لینک

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری