رفتن به مطلب

دانلود فیلم مسابقات گرندپری 2018 فرمول 1 از رسانه وننو

دانلود رایگان و با لینک مستقیم فیلم های مسابقات فرمول یک فصل 2018 با کیفیت های 1080p ، 720p و SD
دانلود
Ati

Assetto Corsa

پست های پیشنهاد شده

دقیقا. بابا توی Grid 2 نوآوری نشد که هیچ برداشتن دوربین داخل کابینم حذف کردن اصلا کل ارزش بازی به همون دوربین داخل کابینش بود به نظر من. حالا آقا پویان نظرت راجه به خود Assetto Corsa چیه؟ بازی کردی یا نه؟ من خیلی دنبال مود فرمول یکشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که فقط بازی های سبک racing بازی میکنم The Crew هم بازی خوبی میشه خلاصه امسال برای همه سلیقه ها بازی Racing هست

Forza Horizon 2 - Drive Club - The Crew - Project Cars - Formula 1  :D

فقط امسال جای یه بازی خالیه NFS  :mellow:

لینک تورنت هم که دادم seeder زیاد داره سرعتش خوبه خواستی دانلود کنی سرعت آپلود هم بزار رو 1kB/s 

لینک به ارسال

نه والله بازی نکردم..من بازی ها رو فقط رو ps3 بازی میکنم کلا اعصاب دنگ و فنگ های pc رو ندارم.پیگیر بازی های ماشینی جز ps3 هم نیستم اولین بار تو همین پست اسم این بازی رو شنیدم و تصاویرشو دیدم الان چند جا زدم دمویی چیزی ازش پیدا کنم و یافت نشد انگار بسیار کمیابه.یه تریلر و چندتا عکس و اطلاعات پیدا کردم و اینجوری که نوشته شده بود این بازی مود فورمولا1 نداره فقط میتونه با ماشین های فورمولا بازی کنی.البته این چیزی بود که من از تصاویر فهمیدم. چیز جالب دیگه ای که در مورد این بازی بود این بود که از سایت های معتبر نمره ای دریافت نرکرده بود(البته انگار هنوز منتشر نشده) و انگار اصالتا شبیه سازه تا بازی.

لینک به ارسال

آره توی GameSpot و سایتهای امتیاز دهی هم من نشونه ای ازش ندیدم، همون شبیه ساز حساب میشه ظاهرا، ولی دقیقا همین کمیابیش آدمو قلقلک میده که بگیری ببینی چیه، البته دانلود های خودمون یه نسخه شو گذاشته ولی منم هنوز زیاد باهاش ور نرفتم حالا اگه حسش بود و کرمش شدم، خبرشو تو همین انجمن میذارم. 

لینک به ارسال

لینک مستقیم بازی http://dl.veneno.ir/Game/Assetto.Corsa/links.txt

ممنون، لینکا سالمه و مشکلی نداره، فقط خدا کنه بازی غافلگیرم کنه  :rolleyes: رفتم واسه دانلود.

لینک به ارسال

درود خداوند بر مجید و سرعت عمل وننوییش.

لینک به ارسال

آقا من گرفتم بازی رو. ممنون از آقا مجید، ولی خداییش اسم بازی روش نذاریم بهتره. کلا شبیه سازه یا بیشتر به شبیه ساز رفته تا بازی. شاید یه شبیه ساز در حد Flight Similator برا رانندگی. البته جای ایراد گرفتن زیاد داره. اولیش این که کلا پا در هواس، فعلا که اصلا نصفه و نیمه س و نصف آیتماش قابل اجرا نیست. کی میخواد کامل بشه من که نفهمیدم، گفتن هر دو هفته یه آپدیت واسش میاد که چند تا پیست و ماشین بهش اضافه میشه، اونم از کجا و چجوری باید پیداش کنی و به برنامه اضافه کنی خودش یه سریاله، کلا شسته و رفته نیست، ولی خب شبیه سازه دیگه، هر کی میخواد واقعا رانندگی با ماشین مورد علاقه شو احساس کنه باید از هفت خان رستم این برنامه بگذره تا بتونه این تجربه رو کسب کنه، تازه اگه ماشین مورد علاقش برا این شبیه ساز طراحی شده باشه، خب یه سری آپدیت که گفتم، خود سازنده ی بازی میده بیرون، ولی یه سری فایل دیگه به عنوان مود (Mod) هم هست که خود بازی کننده ها میدن بیرون، برا آپدیتاش من جای مشخص درست حسابی پیدا نکردم، ولی موداشو هر کی بخواد میتونه از اینجا بگیره:

http://www.racedepartment.com/downloads/categories/assetto-corsa.1/

این مود ها شامل پیست و ماشین و تغییراتی در طرز کنترل ماشین ها و... خلاصه هر کی هر تغییری که به نظرش جالب بوده بصورت مود واسه دانلود اینجا قرار داده. البته مود چندتا بازی ماشینی دیگه هم توی آدرس بالا موجوده، مثل فرمول یک و گرید و ...

لینک به ارسال

سلام دوستان

خدمتتون عرض کنم که این در اصل یک شبیه سازه و تلاش شده مثل رانندگی واقعی باشه البته میشه با تنظیم یک سری گزینه ها رانندگی رو آسان تر کرد البته من خودم میزارم روی بیشترین حالت شبیه سازیش تا واقعی تر بشه

اینجور بازی ها رو باید با فرمون بازی کرد با موس و کیبرد سخته کنترلش

داخل خود بازی انواع ماشین ها و مسابقات رو داره هم مسابقه درگ هم دریف هم پیست

یکی دو تا ماشین فرمول هم داره که میشه باهاش مسابقه داد

البته هنوز کامل نشده این نسخه های موجود هم نسخه های پیش خرید شده هست که کرکش کردن

لینک به ارسال

راندن ماشین های فرمول یک 2014 در Assetto Corsa:

آخرین آپدیت بازی (شبیه ساز :D ) با ورژن 0.22.9 بصورت فشرده با حجم 3.1 گیگ و کاملا سالم از گروه R.G Freedom در دسترس هست که بطور خودکار از مرسدس SLS پشتیبانی میکنه. اما ماشین های فرمول یک 2014 رو که فعلا شامل فراری F14T و مرسدس W05 و لوتوس E22 هستن باید جدا از این لینک دانلود و به بازی اضافه کنید. من این کارو کردم و با این نسخه از بازی و مود مشکلی نیست. فقط دنده 8 ماشینها توی صفحه LED فرمون نمایش داده نمیشه که اونم احتمالا تا چند وقت دیگه برطرف میکنن. اینم عکس هایی از ماشینها که از توی بازی گرفتم:

veneno.ir_1411807121__w05.jpg

veneno.ir_1411807150__f14t.jpg

veneno.ir_1411807182__e22.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری