Ati

Assetto Corsa

پست های پیشنهاد شده

Ati    6

این شبیه ساز قراره که یکی از بهترین ها باشه هنوز کامل و بی نقص نیست ولی نسخه ی پیش فروشش ارائه شده و از نظرهای رانندگان حرفه ای در این شبیه ساز استفاده شده است.

این لینک وبسایت این شبیه ساز می باشد

http://www.assettocorsa.net/en/

دو نمونه از عکس های بازی

http://www.assettocorsa.net/wp-content/uploads/2013/02/ZondaR_cockpit-1024x576.jpg

http://www.assettocorsa.net/wp-content/uploads/2013/02/z4gt3-1024x576.jpg

• Like 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
BallistiX    15

تصاویر مود فرمول یکشو زیاد دیدم ولی لینکی واسه دانلودش پیدا نکردم. اگه دیدید لطفا اطلاع رسانی کنید.

لینک به ارسال
Koenigsegg    170

من بازی کردم ولی زیاد جالب نیست تعداد ماشین ها و پیست ها خیلی کمه کنترل ماشین هم خیلی سخته .

من که منتظر Project Cars هستم تقریبا 2 ماه دیگه منتشر میشه و %100 بهترین شبیه ساز رانندگی میشه  :)

این جدید ترین ورژن بازی هست و هیچ مشکلی هم نداره خواستی دانلود کن البته از تورنت !

اگر آقا مجید خواست لینک مستقیم کنه حجمش هم GB 5.62

لینک

• Like 1

لینک به ارسال
BallistiX    15

آره این Project Cars هم ظاهرا خیلی سرو صدا کرده. خب در زمینه ی بازی های ریسینگ (Racing) بخصوص ماشین های کاور ویل (Cover Wheel) بازی زیاد میاد بیرون و هر شخصی هم راجه به هر کدوم یه نظری داره ولی منم موافقم که بر خلاف Grid2 و Auto Sport این یکی باید تاریخ ساز بشه. 

ولی چند تا نکته:

یکی اینکه من تورنت ندارم. این لینک الان یه فایل 28 کیلو بایتی به من داده. اینو چی کارش کنم؟ باید حتما تورنت نصب کنم؟

دوم اینکه این نزدیک به 6 گیگ دموی بازیه یعنی بازی که رسما بیاد یه بار دیگه هم دانلودش میکنی؟

و اما راجه به Assetto Corsa من اونم نه نصب کردم نه بازی کردم فقط مود فرمول یکش توجهمو جلب کرد. ولی اینجوری که از ظواهر امر بر میاد خب گرافیک Projdct Cars  که خیلی سرتر به نظر میاد ولی چیزی که هست اینه که بازی هایی که اساس کار و توجه اصلیشون رو روی شبیه سازی میذارن معمولا گرافیک آنچنان خفن و پر زرق و برقی ندارن، تو بازی های شوتینگ یا جنگی میشه Arma رو مثال زد که نسبت به مثلا CoD گرافیک آنچنانی نداره یا توی بازی های پروازی Flight Similator که یه شبیه ساز پروازه نسبت به مثلا HAWX گرافیک خفنی نداره. شاید به خاطر همینم به نظر کنترل ماشینا تو AC سخت به نظر میاد چون بیشتر به شبیه سازی توجه شده. اما راجه به تعداد ماشینا و پیستا هم که اشاره کردی تا اونجایی که من دستگیرم شده انگار مثل flight similator که باید خیلی از هواپیماها یا هلیکوپتر ها رو بصورت مود (MOD) و جدا دانلود و به بازی اضافه کنی، توی اینم خیلی از ماشینا و پیستا بصورت جدا برای دانلود و اضافه کردن به بازی در دسترس هستن، منم بخاطر همین سراغ مود فرمول یکشو گرفتم که اگه پیدا شد برم بازی رو هم نصب کنم ولی عجیبه که تصویر و تریلر از فرمول یکش زیاده ولی لینکش نیست!!!

حالا لینک بالا رو باید با برنامه ی تورنت اجراش کنم حتما؟

لینک به ارسال
pooyan    52

آره این Project Cars هم ظاهرا خیلی سرو صدا کرده. خب در زمینه ی بازی های ریسینگ (Racing) بخصوص ماشین های کاور ویل (Cover Wheel) بازی زیاد میاد بیرون و هر شخصی هم راجه به هر کدوم یه نظری داره ولی منم موافقم که بر خلاف Grid2 و Auto Sport این یکی باید تاریخ ساز بشه. 

ولی چند تا نکته:

یکی اینکه من تورنت ندارم. این لینک الان یه فایل 28 کیلو بایتی به من داده. اینو چی کارش کنم؟ باید حتما تورنت نصب کنم؟

دوم اینکه این نزدیک به 6 گیگ دموی بازیه یعنی بازی که رسما بیاد یه بار دیگه هم دانلودش میکنی؟

و اما راجه به Assetto Corsa من اونم نه نصب کردم نه بازی کردم فقط مود فرمول یکش توجهمو جلب کرد. ولی اینجوری که از ظواهر امر بر میاد خب گرافیک Projdct Cars  که خیلی سرتر به نظر میاد ولی چیزی که هست اینه که بازی هایی که اساس کار و توجه اصلیشون رو روی شبیه سازی میذارن معمولا گرافیک آنچنان خفن و پر زرق و برقی ندارن، تو بازی های شوتینگ یا جنگی میشه Arma رو مثال زد که نسبت به مثلا CoD گرافیک آنچنانی نداره یا توی بازی های پروازی Flight Similator که یه شبیه ساز پروازه نسبت به مثلا HAWX گرافیک خفنی نداره. شاید به خاطر همینم به نظر کنترل ماشینا تو AC سخت به نظر میاد چون بیشتر به شبیه سازی توجه شده. اما راجه به تعداد ماشینا و پیستا هم که اشاره کردی تا اونجایی که من دستگیرم شده انگار مثل flight similator که باید خیلی از هواپیماها یا هلیکوپتر ها رو بصورت مود (MOD) و جدا دانلود و به بازی اضافه کنی، توی اینم خیلی از ماشینا و پیستا بصورت جدا برای دانلود و اضافه کردن به بازی در دسترس هستن، منم بخاطر همین سراغ مود فرمول یکشو گرفتم که اگه پیدا شد برم بازی رو هم نصب کنم ولی عجیبه که تصویر و تریلر از فرمول یکش زیاده ولی لینکش نیست!!!

حالا لینک بالا رو باید با برنامه ی تورنت اجراش کنم حتما

سلام

برای دانلود تورنت باید یکی از برنامه های تورنت رو دانلود کنید (پیشنهاد من ytorrent هست که میتونی از اینجا دانلود کنی) بعد اون فایل چند کیلوبایتی رو میدی به برنامه و برنامه هم لینک فایل رو میگیره و دانلود میکنه.

البته برای دانلود تورنت باید یه سری نکته ها رو رعایت کنی تا سرعت دانلودت بالا بره.بعضی از لینکها بدون ف/ی/ل/....ر....ش...ک..ن / سرعتشون خوبه بعضی هم با فیل..... نکته مهم دیگه تعداد نفرات دانلود کننده هست که هرچه بیشتر باشه سرعت دانلود هم بیشتره...کلا دانلود از تورنت درد سر خاص خودش رو داره که به زحمتش نمی ارزه.سایتهای مستقیم کننده لینک هم هستند که معمولا پول میگیرن لینک مستقیم میدن.این از دانلود.

اما در مورد بازی ها...به نظر من grid بازی جالبی نبود بسیار خسته کننده و بی هدف.اگر هدف شبیه سازیه خب یه عنوان سیمیلاتور بسازن که مخاطب بدونه طرف حسابش کیه و چیه نه اینکه بیست تا عنوان بیاد و هر کدوم یه ساز بزنن.در کل من از شبیه ساز ها خوشم نمیاد بازی باید بازی باشه نه زیاد جلف نه زیاد خشک بازی باید مودب باشه و مخاطبش رو از بازی کردن مسرور کنه.حالا بعضی مخاطبان دنبال سیمیلاتور هستند که این دیگه نباید به عنوان بازی ارائه بشه باید یه عنوان اختصاصی باشه.به نظر من flight similator  عنوان خوبی برای گروه پروازی بود اما عنوان های رانندگی هیچوقت چنگی به دل نزدند.مثلا GT عنوان کاملیه اما باز میبینیم که کلی محدودیت داره و بنظر من GT برای موفقیت باید به روند گذشته برگرده تا مخاطب هاشو جذب کنه.عنوان های جدید رو بازی نکردم تا حالا اما بنظرم از بین GT6 و GRID2 صد در صد GT6 عنوان بهتریه و در حال حاضر بهترین عنوان ماشینیه.هرچند برای PC باز ها محدودیت داره و نمیتونن از این بازی لذت ببرند.

در مورد دمو هم بگم که یه نسخه محدوده با پیست و چندتا ماشین خاص که برای معرفی بازی ارائه میشه و وقتی نسخه کامل اومد باید از اول اون رو دانلود کنی.

• Like 1

لینک به ارسال
Majid    4518

تورنت سرعتش پایین هست البته بستگی به seed ها داره ، من تا چند ساعت دیگه لینک مستقیم این بازی میزارم...

• Like 2

لینک به ارسال
BallistiX    15

سلام

برای دانلود تورنت باید یکی از برنامه های تورنت رو دانلود کنید (پیشنهاد من ytorrent هست که میتونی از اینجا دانلود کنی) بعد اون فایل چند کیلوبایتی رو میدی به برنامه و برنامه هم لینک فایل رو میگیره و دانلود میکنه.

البته برای دانلود تورنت باید یه سری نکته ها رو رعایت کنی تا سرعت دانلودت بالا بره.بعضی از لینکها بدون ف/ی/ل/....ر....ش...ک..ن / سرعتشون خوبه بعضی هم با فیل..... نکته مهم دیگه تعداد نفرات دانلود کننده هست که هرچه بیشتر باشه سرعت دانلود هم بیشتره...کلا دانلود از تورنت درد سر خاص خودش رو داره که به زحمتش نمی ارزه.سایتهای مستقیم کننده لینک هم هستند که معمولا پول میگیرن لینک مستقیم میدن.این از دانلود.

اما در مورد بازی ها...به نظر من grid بازی جالبی نبود بسیار خسته کننده و بی هدف.اگر هدف شبیه سازیه خب یه عنوان سیمیلاتور بسازن که مخاطب بدونه طرف حسابش کیه و چیه نه اینکه بیست تا عنوان بیاد و هر کدوم یه ساز بزنن.در کل من از شبیه ساز ها خوشم نمیاد بازی باید بازی باشه نه زیاد جلف نه زیاد خشک بازی باید مودب باشه و مخاطبش رو از بازی کردن مسرور کنه.حالا بعضی مخاطبان دنبال سیمیلاتور هستند که این دیگه نباید به عنوان بازی ارائه بشه باید یه عنوان اختصاصی باشه.به نظر من flight similator  عنوان خوبی برای گروه پروازی بود اما عنوان های رانندگی هیچوقت چنگی به دل نزدند.مثلا GT عنوان کاملیه اما باز میبینیم که کلی محدودیت داره و بنظر من GT برای موفقیت باید به روند گذشته برگرده تا مخاطب هاشو جذب کنه.عنوان های جدید رو بازی نکردم تا حالا اما بنظرم از بین GT6 و GRID2 صد در صد GT6 عنوان بهتریه و در حال حاضر بهترین عنوان ماشینیه.هرچند برای PC باز ها محدودیت داره و نمیتونن از این بازی لذت ببرند.

در مورد دمو هم بگم که یه نسخه محدوده با پیست و چندتا ماشین خاص که برای معرفی بازی ارائه میشه و وقتی نسخه کامل اومد باید از اول اون رو دانلود کنی.

خب پس با این حساب اگه صبر کنی تا عنوان کامل بازی بیاد با توجه به این سرعت و قطعو وصلی اینترنت به صرفه تره.

آره توی رانندگی، سیمیلاتوری مثل Flight similator نداریم. تازه خود GT هم با اینکه رو pc من بازی نکردم ولی گمان کنم بیشتر Arcade باشه تا similator. ولی خدا کنه این project cars یه تکون اساسی به بازی های ریسینگ بده.

لینک به ارسال
pooyan    52

عنوان GT هم Arcade داره هم similator اما خب زیاد شبیه ساز نیست ولی خوبی که داره اینه که ساعت ها سرگرمت میکنه.من به پروژکت کارز امیدوار بودم اما تصاویر رو که دیدم به نظرم اومد اینم یه نسخه محدود دیگه باشه.متاسفانه برای پول بیشتر همه نسخه ها به شدت محدود شدن.اما از نظر فنی فک کنم پروژکت کارز همه رو سوپرایز کنه.

لینک به ارسال
BallistiX    15

عنوان test drive هم توی یکی دو تا نسخه بد نبود یکی test drive 2 بود که مال 2008 بود که ماشینای خوبی داشت یکی هم اختصاصی واسه فراری دادن که 2011 بود فک کنم. خود Grid 2008 هم یادش بخیر نسبت به اون موقع بازی خوبی بود کلی تو Game ranger بازی میکردیم همین الانشم من Grid رو از Grid 2 و Auto sport بیشتر قبول دارم. اصلا جدیدا نسخه های دوم و سوم بازیا به جای اینکه بهتر شن بدتر میشن نمیدونم چرا؟

لینک به ارسال
pooyan    52

من grid رو بازی نکردم و یک باره  رفتم سراغ grid2 و زیاد بهم نچسبید اما به نظرم دلیل اینکه نسخه های اولیه بهترن اینه که هدف جذب مخاطبه و سبک بازی تازگی داره اما تو نسخه های بعدی هدف میشه درامد زایی و تو سبک بازی هم نو اوری نمیشه یعنی داری همون بازی رو میکنی به یک سری تغیراتی که لازم نبوده و رو اعصابه.(البته اینو برای اکثریت بازی ها میگم وگرنه من grid رو بازی نکردم نسخه اولش رو) مثلا همین بازی cod رو من نسخه 2 و 4 رو خیلی میپسندم و تو نسخه های بعد هیچ چیز جدیدی ندیدم واسه همین از این بازی سرخورده شدم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری