بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

Mostafa74

تاپیک مشکلات در اجرای بازی های مختلف

پست های پیشنهاد شده

Mostafa74    2

لطفا آموزش ارسال پست های عکس دار را از اینجا مطالعه کنید. عکس هایی که می ذارید کوچیک است ...

مجید جان من موهای سرم رو توی انجمن های موبایل ایرانی و خارجی سفید کردم  :rolleyes:

خودم تصویر بند انگشتی گذاشتم تا صفحه سریع لود بشه روش open new tab بزنی بزرگ نشون میده -_- که متاسفانه توی انجمن شما وقتی روش open new tab رو میزنی هنوزم کوچیک و بند انگشتی نشون میده...

بفرمایید

veneno.ir_1395005520__untitled.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Mostafa74    2

متاسفانه کارت گرافیک شما برای اجرای این بازی ضعیفه ...

داخل مشخصات بازی ذکر شده 512 به بالا

مال من 1024 هستش کجاش ضعیفه  :(

لینک به ارسال
Mostafa74    2

mostafa مشخصات کامل سیستم هم بگو و ویندوز 

DirectX باید آپدیت باشه - درایود کارت گرافیک باید آپدیت باشی - vcredist 2012 باید نصب باشه برای اجرای بازی لازمه ! برای بهتر اجرا شدن بازی بهتره که از ویندوز 7 آپدیت شده که در تمام سایت ها هست استفاده کنی. داخل درایو C یا جای دیگه که بازی رو نصب کردی کامل فولدر بازی رو پاک کن و از اول نسخه Reloaded  رو نصب کن و آپدیت 1.4 هم نصب کن کرک رو کپی کن و بازی رو با Run as administrator اجرا کن 

اگر نشد ! فایل FIX رو که گذاشتم دانلود کن در محل نصب بازی کپی کن و با همین فایل Fix بازی رو اجرا کن. مطمئن باش اگر این کارها انجام بشه بازی اجرا میشه.

سلام عزیز

همه این کارا رو کرده بودم بجز فیکس حالا میزنم دان بشه!

* مجید جان چند پیشنهاد!

1. بیشتر از 5 تا رای مثبت نمیشه در روز داد! منفی هم همینطور!

2. قسمتی که بشه آخرین پست ها رو داخلش مشاهده کرد ندیدم! شاید مشکل از مرورگر م هستش که سازگاری نداری!

3.بخش بندی درست و درمون نشده میدونم تازه انجمن رو راه انداختی ولی از همین اول باید میخ رو محکم کوبید!

4. شکلک هاش کم هستش

یکم تعریف:

1. میحط ش خوشگله

2.سوال تصادفی موقع ثبت نام هم جالب بودش!

3. خلاصه انحمن لازم بودش و خداروشکر برپاش کردی!

لینک به ارسال
Majid    4518

1. بیشتر از 5 تا رای مثبت نمیشه در روز داد! منفی هم همینطور!

بررسی میکنم

2. قسمتی که بشه آخرین پست ها رو داخلش مشاهده کرد ندیدم! شاید مشکل از مرورگر م هستش که سازگاری نداری!

در صفحه اصلی انجمن ، بخش آخرین ارسالی های انجمن پست های جدید رو نشون میده

3.بخش بندی درست و درمون نشده میدونم تازه انجمن رو راه انداختی ولی از همین اول باید میخ رو محکم کوبید!

کجا و کدوم بخش درست دسته بندی نشده ، بیشتر توضیح بدید

4. شکلک هاش کم هستش

به نظرم من کافی باشه ، اگر اضاف کنم کاربران پست هاشونو پر از شکلک های الکی می کنند..

ممنون به خاطر پیشنهادتون ، البته باید پیشنهادات خود را در بخش مربوطه می گفتید...

لینک به ارسال
Mostafa74    2

اون فایل آخریش که فیکس x86 بود رو دان کردم ولی بعد از اجرا کردنش وارد بازی که میشم صفحه سیاه میمونه؟

آپدیت 1.4 رو هم نصب دارم.

الان دیگه مشکلش کجاست  :wacko:

لینک به ارسال
Koenigsegg    170

اگر با کرک 3DM اجرا نشد حتما این راه که میگم رو امتحان کنید نرم افزار Origin رو نصب کنید بعد بازی رو اجرا کنید

لینک به ارسال
Mostafa74    2

اگر با کرک 3DM اجرا نشد حتما این راه که میگم رو امتحان کنید نرم افزار Origin رو نصب کنید بعد بازی رو اجرا کنید

کرک 3DM هم تست کردم نشد...

منظورت از نرم افزار orgin اینه

veneno.ir_1395070201__rivals.png

آخه بازی من نسخه ریلودد هستش و کلا برای نصبش باید این فایلی که مشخص کردم رو اجرا کنم...

بعید میدونم فایلم مشکلی داشته باشه چون دوستم هم دقیقا همین فایلو دان کرده و راحت با کرک داخل خود پوشه بازی اجرا شد.

لینک به ارسال
Koenigsegg    170

آقا مصطفی شما وقتی بازی رو اجرا کردی و صفحه سیاه شد Alt و Enter رو بگیرید تا بازی از حالت فول اسکرین خارج بشه به احتمال زیاد درست میشه بعد برید تو تنظیمات بازی و گزینه Full Screen رو Off کنید :)

لینک به ارسال